Petr Šimek
Petr Šimek

Jméno a příjmení:Petr Šimek

Datum narození:20.3.1979
Místo narození:Strakonice
Mateřský oddíl:Střelské Hoštice
V kolika letech začal s fotbalem:v 7 letech
Kdo ho přivedl k fotbalusám
Čeho by chtěl dosáhnout:postoupit do OP
Převládající post hráče:asistent trenéra
Lepší noha:levá
Fotbalový vzor:Kaká
Největší zážitek:vstřelil 6 gólů v Bavorově

Nejoblíbenější jídlo:řízek s bramborovým salátem
Nejoblíbenější pití:Pillsner
Oblíbená hudba:rock
Oblíbené auto:Tuareg VW


 
otázka pro Šimka
Napsal boiler 27.9.2011 14:49

Tak co draku ještě trenuješ nebo už jen chlastáš.
Re:je to vpiči
Napsal smejkal martin 10.4.2010 3:30

chci reagovat, clanek sem nepsal.. a na tyto stranky moc nechodim.. vse sem si rekl s jirkou.. a vic nechci byt s poricskym fotbalem spojovan v tom zlem.. jinak bych asi nechodil kouknout na fotbal a nekupoval famfary.. tak si to prelozte jak chcete..
Re:je to vpiči
Napsal Petr Šimek 7.4.2010 21:01

Tomas ma pravdu,mel by jsi se alespon podepsat,kdyz nam svuj nazor nereknes osobne,v tom pripade asi nejsi jeden z nass.,A v piči si ty!!!
Re:je to vpiči
Napsal Jirka Zábranský 19.3.2010 8:37

Ahoj, pokud jsi jeden z nás, tak si přijď s námi o tom popovídat. Dnes máme hráčskou i výborovou schůzi a každý názor a námět můžeme zvážit. Pokud jsi opravdu jeden z nás tak nevím, proč se bojíš vystoupit veřejně. Postav se jako chlap a veřejně řekni co i myslíš a co jsi schopen v tom učinit, aby to bylo dobře pro Poříčí potažmo pro poříčský fotbal. Pokud máš zájem pomoci nám s fotbalem a né jenom plkat na netu, zavolej mi. Pokud můj telefon nemáš tak ti jej píši. 603 509863.
Re:je to vpiči
Napsal Tomáš Baloun 16.3.2010 23:41

Tak na tohle už vážně musím zareagovat.Musím se přiznat,že tyhle názory už mě opravdu se*ou.Ty kecy o tom,že jsme céčko Strakonic a že tu neni žádnej poříčák jsou vážně ubohý.Ti kluci z Poříčí,kteří nehrajou,na to prostě výkonostně nemají!!!Ve fotbale to chodí prostě tak,že hraje vždycky ten kvalitnější a pokud nejsou dost kvalitní místní,tak hold musí přijít posily od jinud,to je prostě přirozená věc,která ale některým lidem bohužel uniká.Napiš mi,ve kterém týmu z okolí jsou jen kluci z té vesnice,nebo města.Každý poříčák,který nehraje máý možnost dojít za Palivcem,nebo Jirkou a říct jim,že pokud nebude hrát,tak že by rád odešel na hostování a jsem si jist,že když to udělá nějak slušně,tak že mu bránit nebudou.Na závěr bych chtěl ještě napsat,že podle mě tyhle názory písou lidé,kteří jsou uraženi tim,že se tady nedokázali prosadit a abych byl konkrétní a upřímný,tak tim myslim hlavně Smejkyho.jo a jestli budeš chtít po přečtení mé reakce chtít reagovat,tak nebuď prosím srab,který se schovává za anonymitu a podepiš se svým jménem. Tomáš Baloun
je to vpiči
Napsal Jeden z vás 15.3.2010 1:29

Nechápu na co si tam hraješ....děláš hovno....na ty ostastní kraviny je vás tam dost,ne?V hospodě ze sebe děláš buhvi co,ale skutek utek.Neberte zasraný Strakonáky,to je pořád kecu,že vám de jen o fotbal a o Poříčí. já sem poříčák a dokud hráli fotbal pouze Poříčáci,tak to bylo uplně jiný,bavilo nás to a fakt sme to prožívali...byli sme sice někde jinde ale stálo to za to si všichni poříčáci zahrat.A tet?Samej strakonák.To už nemá s hrou a s Poříčim nic společního....to už je jen o penězích.zamyslete se .....hlavně ty,Palivec,Zábry.Myslí si to každej poříčák co by si rád pořádně zahrál,ale všichni se to asi bojí říct...nevim,ale schodli sme se....
pomoc
Napsal fanoušek 4.4.2009 21:11

Nároďák čeká, tak se do toho puste s Palivcem a ještě na MS postoupíme P.S. Vemte do týmu nějaké poříčáky
Petře Bruckner po ME končí nechceš to vzít?
Napsal Boiler 28.4.2008 14:53

Petře Bruckner po ME končí nechceš to vzít? Ty na to máš
Šimek taky hraje?
Napsal martina 30.3.2008 19:13

Šimek taky hraje?Vždyt má něco s hnátama,ne?
Peťo,jsi dobrý!
Napsal Blanka 27.1.2008 20:12

Peťo,jsi dobrý!Vstřelit 6 gólů v Bavorově,skoro jak Kaká!!!Jsi jednička!
Šimi dej tomu rozum
Napsal Sysel 2.6.2007 11:46

Šimi dej tomu rozum
Přidat nový příspěvek...