Generální partner

erima

Přihlášení



Zapomenuté heslo?
Zapomenuté uživatelské jméno?
Registrace

Počítadlo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1
mod_vvisit_counterVčera33
mod_vvisit_counterTento týden141
mod_vvisit_counterMinulý týden185
mod_vvisit_counterTento měsíc484
mod_vvisit_counterMinulý měsíc737

21.09.2019 00:15
Podzim 2019
Sezona 2019-2020

  • Výsledky A-týmu
Malenice - Poříčí 3:2 (1:1). Štefanko, Vápeník
Lom - Poříčí 1:2 (0:1). Hanzlík, Podskalský ml.
Poříčí - Balvani 5:2 (1:0). Vápeník, Podskalský st., Pešek, T.Polan, Štefanko
Poříčí - Čičenice 1:1 (1:0). J. Pešír
  • Výsledky B-týmu
Poříčí - Lnáře 2:4 (1:2). J.Pivnička, Pešek
Poříčí - Hoslovice 5:0 (3:0). Smejkal 2x, T.Polan, Šídlo, V.Harenčák ml.
Volyně B - Poříčí 3:5 (2:2). Civáni 2x, Vápeník 2x, Smejkal
Poříčí - Radošovice 0:1 (0:1)
  • Výsledky přípravky:
Dražejov - Poříčí 4:5 (1:2). O.Pešek 2x, Černoch, Kán, Sekáčová
Poříčí - Sedlice 23:3 (12:1). Černoch 5x, Kán 5x, Sekáčová 5x, Mirvald 3x, Š.Rouče 3x, O.Pešek, Prihara


Přípravné zápasy před novou sezonou:

27.7.2019 - Kladruby - Poříčí 17:00 1:3

2.8.2019 - Doubravice - Poříčí 18:00 5:5. J. Pešír 3x, Podskalský ml. (p), Suda


Výsledky A-týmu
Katovice B - Poříčí 0:0
Poříčí - Bavorov 3:2 (1:0). Civáni, T. Polan, J. Mareš
Doubravice - Poříčí 0:3 (0:1). Štefanko, Harenčák, Pešek
Blatná B - Poříčí 4:0 (0:0)
Poříčí - Štěkeň 4:4 (2:2). J. Pešír 2x, Podskalský ml, Suda
Střelské Hoštice - Poříčí 5:1 (2:1). J.Pešír
Poříčí - Balvani 2:3 (2:0). Vápeník, Kovanda
Malenice - Poříčí 2:1 (1:1). J. Pešír
Poříčí - Radošovice 1:1 (1:0). Podskalský ml.
Junior B - Poříčí 2:2 (1:1). Suda, Štefanko
Poříčí - Drahonice 1:1 (0:0). Vápeník
Čičenice - Poříčí 0:1 (0:0). Suda
Poříčí - Lom 0:1 (0:0).
Konečné 13. místo v tabulce.

Výsledky B-týmu
Volenice - Poříčí B 4:2 (2:1). Harenčák, Jiran
Poříčí B - Mnichov 2:1 (1:1). J.Pivnička 2x
Poříčí B - Kladruby 3:0 (2:0). T.Němec, J.Mareš, Novák
Poříčí B - Lnáře 2:2 (1:1). J. Mareš, T. Němec
Hoslovice - Poříčí B 2:0 (2:0).
Kladruby - Poříčí B 1:2 (1:1). Pešek, T. Němec.
Poříčí B - Dražejov B 0:6 (0:3)
Poříčí B - Volenice 3:5 (2:2). Novák, Presl, T. Polan
Mnichov - Poříčí B 1:3 (0:3). Kepl, Smejkal, Pešek
Předslavice - Poříčí B 2:4 (1:2). Jiran 2x, Novák, Kepl
Poříčí B - Předslavice 1:0 (1:0). T.Němec
Konečné 9. místo v soutěži.

Výsledky dorostu:
Poříčí - Vítějovice 1:2 (1:0). Kubeš
Osek - Poříčí 1:6 (0:2). Ráž 2x, Novák, Snopek, Roučka, Kubeš
Bělčice - Poříčí 4:0 (2:0)
Poříčí - Čkyně 1:1 (0:1) 5:3 PK. Mašík
Vl. Březí - Poříčí 4:1 (2:0). Snopek
Poříčí - Volyně 9:1 (3:.0). Mašík 2x, J. Pivnička 2x, Novák, Ráž, Roučka, Snopek, Zima.
Protivín - Poříčí 7:0 (7:0)
Poříčí - Vacov 2:5 (0:3). Snopek, Novák
Mirotice - Poříčí 3:0 (3:0)
Konečné 8. místo v tabulce.

Výsledky přípravky:
Poříčí - Čestice 9:4 (2:1). Kán 3x, Š.Rouče 2x, Sekáčová, O.Pešek, Sekáč, D.Pešek
Sousedovice - Poříčí 6:12 (3:5). Sekáčová 3x, Š. Rouče 3x, Černoch 3x, Kán 2x, Sekáč
Poříčí - Osek 4:3 (3:1). Černoch 3x, O. Pešek
Bělčice - Poříčí 6:6 (4:3) - PK:2:4. Š. Rouče 2x, Sekáčová, O. Pešek, Kán, Mirvald
Poříčí - Blatná B 2:3 (1:2). Sekáčová, O.Pešek
Vodňany B - Poříčí 2:6 (0:5). Sekáč 2x, Kán, Š. Rouče, Černoch, Mirvald
Čestice - Poříčí 3:5 (2:1). Mirvald 3x, Sekáčová, Š. Rouče.
Poříčí - Sousedovice 9:2 (2:1). Sekáč 4x, Sekáčová, Mrcek, Kán, Š. Rouče, Černoch
Osek - Poříčí 3:2 (1:0). Sekáčová, Černoch
Poříčí - Bělčice 8:5 (4:2). Černoch 3x, Kán 2x, Š. Rouče 2x, O. Pešek
Blatná B - Poříčí 11:2 (7:1). Š. Rouče, Černoch
Poříčí - Vodňany B 4:2 (2:1). Černoch 2x, Kratochvíl, O. Pešek
Konečné 2. místo v tabulce a celkově 10. místo v soutěži.

Příprava před jarní částí sezony:

Po úspěšně absolvovaném zimním soustředění v Soběšicích, ve dnech 27.2.-3.3.2019, nás čekají přípravné zápasy pod vedením nového trenéra pana Jana Pudila.
So 9.3.2019 od 14 hod Doubravice - Poříčí 2:2(0:0). Vápeník, Pešek
So 16.3.2019 od 15 hod Kladruby - Poříčí !!!zrušeno!!!


Výsledky:

Muži A
Poříčí - Blatná B 3:5. Civání, Kovanda, Kepl
Štekeň - Poříčí 3:1. T.Pivnička
Poříčí - Stř. Hoštice 1:2. Kejda
Balvani - Poříčí 3:2. Suda, Podskalský st.
Poříčí - Malenice 1:5. Hanzlík
Radošovice - Poříčí 1:2. Pešek, Hanzlík
Poříčí - Junior B 1:1. Suda
Drahonice - Poříčí 5:1. Hanzlík
Poříčí - Čičenice 2:5. Civáni, Podskalský st.
Lom - Poříčí 0:0
Muži B
Poříčí - Lnáře 3:8. Štefanko 2x, J. Mareš
Hoslovice - Poříčí 3:2. Plučar, Z. Novák
Poříčí - Dražejov B 0:2
Poříčí - Volenice 0:1
Mnichov - Poříčí 4:1. J.Mareš
Kladruby - Poříčí 3:4. Pešek, Jiran, Civáni, Kepl
Lnáře - Poříčí 3:5. Civáni 3x, Štefanko, Podskalský ml.
Poříčí - Hoslovice 1:1. Podskalský ml.
Dražejov B - Poříčí B 3:1. Plučar
Dorost
Poříčí - Bělčice B 0:2
Čkyně - Poříčí 3:0 kont.
Poříčí - Vl. Březí 1:3. Mašík
Volyně - Poříčí 7:0
Poříčí - Protivín 4:3. Snopek 2x, Mašík, Z.Novák
Vacov - Poříčí 10:0
Vítějovice - Poříčí 10:2. Kubeš, Snopek
Poříčí - Osek 16:0. J.Pivnička 5x, Snopek 3x, Mašík 2x, Z. Novák 2x, Petřík, Ráž
Poříčí - Mirotice 1:2. Šídlo
Přípravka
Poříčí - Volenice 2:17
Osek - Poříčí 5:7
Poříčí - Lnáře 4:9
Bělčice - Poříčí 7:4
Poříčí - Katovice 6:7
Junior B - Poříčí 11:3
Poříčí - Blatná B 5:4

A-tým podlehl Doubravici a je na posledním místě OP


Poříčí - Doubravice 0:2 (0:1)


10. Raba (p), 67. Hanzlík vl.

 

Hradecký - J.Pešír Podskalský st. Harenčák (86. T. Polan) Krýsl - Pešek Kovanda Hanzlík T.Pivnička (73. Kejda) - Vápeník (79. Štefanko) Civáni

 


 

Áčko utržilo debakl v Bavorově, Béčko prohrálo v přípravě v Kladrubech

Bavorov - Poříčí 6:0 (3:0)

Švarc - J. Pešír Podskalský st. Harenčák Krýsl (70. T.Polan) - Pešek Kovanda (7. Civáni) Kejda (56. Hradecký) Hanzlík - Suda (70. Presl) Vápeník

Kladruby - Poříčí B 2:1

 


 

Áčko po slabém výkonu podlehlo béčku Katovic

Poříčí - Katovice B 2:4 (0:1)

49. J. Pešír, 74. Hanzlík - 67. a 73. Toman, 41. Křivanec, 54. Neužil

Švarc - Pešek Kovanda Podskalský ml. J.Pešír - Pivnička (75. Kepl) Suda (68. Kejda) Strakoš Hanzlík - Vápeník Civáni

 


 

Příprava před podzimní částí 2018-2019

Pouť 22.7.2018

Stará garda - Okresní odbočka Slávie 4:6 (1:2)

Beshir 3x, Jiří Harenčák - Zušťák 6

Poříčí A - Poříčí B 6:1 (2:0)

Strakoš 2x, V. Harenčák 2x, Smejkal, Suda - Plučar

 

28.7.2018 17:00 Cehnice - Poříčí 8:0 (5:0)

4.8.2018 16:00 Pačejov - Poříčí 3:1 (1:0) Kepl

12.8.2018 15:00 Poříčí B - Čestice 4:5 (1:1) Kepl 3x, T.Polan

 



 

O víkendu 22.-24.7.2018 se naše zúčastnilo turnaje v rámci setkání obcí s názvem "Poříčí" v Královském Poříčí u Sokolova.

Výsledky:

Otavan - Královské Poříčí B 1:1 (T.Polan)

Otavan - Poříčí u Náchoda 2:4 (V. Šrámek, Hanzlík)

zápas o 5. místo

Otavan - Poříčí u Litomyšle 5:1 (Civáni 2x, Hanzlík 2x, Podskalský ml.)

 

Švarc - Krýsl Harenčák Podskalský ml. J.Pešír - Pešek Hanzlík V.Šrámek T.Polan - Civáni F.Pešír. Střídal Presl.

 


 

Muži ve vyrovnaném zápase prohráli v Dražejově

Dražejov – Poříčí 3:2 (2:1)

22. Bračok, 35. Poláček, 79. Hrčka – 37. Podskalský st. (p), 48. Podskalský ml.

 

Dorost zakončil sezonu debaklem v Blatné

Blatná – Poříčí 17:1 (9:1)

branka  J. Mareš

 

Přípravka vyhrála na penalty

 

Poříčí – Volenice 8:8 pk 4:3

 


 

Muži konečně vyhráli

Poříčí – Katovice B 2:1 (0:1)

55. Podskalský ml., 66. Civáni – 24. Koblic

Hradecký – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. Pešek – Hanzlík Kovanda Kejda (55. Strakoš) Pivnička (82. Harenčák) – Civáni Suda (90.Presl)

 

Dorost vyhrál na penalty

Poříčí – Vlachovo Březí 1:1 (1:0) 4:3 PK

43. Plučar

 

Přípravka prohrála ve Strakonicích

Junior B – Poříčí 12:5 (8:2)

 

Sekáčová 3x, Kratochvíl, Š. Rouče

 


 

Muži opět jen remizovali

Poříčí – Malenice 2:2 (1:0)

44. Vápeník, 48. Suda – 86. Kotous, 88. Jan Frnoch

Hradecký – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. Civáni – Pešek Kovanda Suda Kejda – Vápeník Pivnička. Střídali Kepl a Harenčák

 

Dorost prohrál ve Volyni

Volyně + Čestice – Poříčí 4:0 (2:0)

 

 

Přípravka měla volno

 


 

Muži opět ztratili dvou-brankové vedení

Štěkeň – Poříčí 3:3 (1:3)

34. Bálek, 47. Poláček, 54. Žák (p) – 14. a 43. Suda, 40. Hanzlík

Hradecký – Krýsl Podskalský st. Podskalský ml. Civáni – Pešek Kovanda (55. Smejkal) Suda (55. Strakoš) Hanzlík – Vápeník Pivnička (70. Kepl)

Dorost měl volno

Přípravka rozdrtila Lnáře

Poříčí – Lnáře 18:1 (5:1)

 

Š. Rouče 6x, Černoch 4x, Sekáč 3x, Kán 2x, O.Pešek 2x, Mrcek

 


 

Muži remizovali s Rovnou

Poříčí – Rovná 3:3 (2:0)

2. Pivnička, 16. Hanzlík, 71. Kejda – 56. a 73. Čermák, 87. Hájek

Hradecký – J.Pešír (86. T.Polan) Podskalský st. Podskalský ml. Pešek – Pivnička (65. Smejkal) Kejda Kovanda Hanzlík – Civáni (75. Štefanko) Suda (80. Kepl)

 

Dorost prohrál ve Vimperku

Vimperk – Poříčí 5:1 (2:0)

J.Mareš

 

Přípravka prohrála v Blatné

Blatná A – Poříčí 14:5 (6:3)

 

Š. Rouče 3x, Sekáčová 2x

 


 

Přípravka porazila Osek

Poříčí - Osek 13:4 (5:1)

Š.Rouče 3x, Černoch 2x, Kán 2x, Sekáč 2x, Sekáčová 2x, D.Pešek, O.Pešek.

 

Muži a dorost měli volno

 


 

Muži porazili Radošovice a na třetím místě tabulky ztrácí bod na první Dražejov

Poříčí – Radošovice 4:0 (1:0)

42. Vápeník, 57. Hanzlík, 62. Suda, 71. Smejkal

Švarc – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. Krýsl  (69.Hradecký)– T.Pivnička (85.J.Mareš) Kejda Suda (65. Smejkal) Hanzlík (70. T.Polan) – Civáni Vápeník (80. Štefanko)

 

Dorost prohrál v Miroticích

Mirotice – Poříčí 4:3 (0:3)

Mrázek, Samec, Mareš

 

Přípravka prohrála ve Volenicích a vyhrála v Blatné

Volenice – Poříčí 4:2 (2:1)

Kán 2x

 

Blatná B – Poříčí

4:17 (2:7)

 

Š.Rouče 4x, Černoch 3x, Kán 3x, Sekáč 3x, Sekáčová 2x, Kratochvíl, O.Pešek

 


 

Muži vyhráli v Doubravici a posunuli se na páté místo v tabulce

Doubravice – Poříčí 0:3 (0:1)

36. Kejda, 54. Hanzlík, 85. Štefanko

Švarc – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. (82. Harenčák) Krýsl – Pešek Kejda Suda Hanzlík (87. T.Polan) – Civáni (89. J.Mareš) Vápeník (74. Štefanko)

 

Dorost porazil Vítějovice

Poříčí – Vítějovice + Netolice 2:0 (2:0)

2. Mrázek, 31. Plučar

 

Přípravka prohrála s Juniorem

Poříčí – Junior Strakonice B 5:9 (2:6)

Š.Rouče 2x, Černoch, J.Rouče, Sekáčová

 


 

Muži remizovali s Blatenskou rezervou a klesli v tabulce na sedmé místo

Poříčí – Blatná B 3:3 (2:2)

12. a 35. Polan, 85. Hanzlík – 16. a 73. Stulík, 37. Hlaváč

Hradecký – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. (60. Harenčák) Pešek – Civáni Kejda (63. Kovanda) Suda (85. Štefanko) Hanzlík – M.Polan (66. Kepl) Vápeník

 

Dorost vyhrál v Katovicích

Katovice + Dražejov – Poříčí 1:6 (1:2)

T.Němec 3x, J.Mareš 2x, Mrázek

 

Lnáře – Poříčí 1:7 (1:3)

 

Š.Rouče 2x, Sekáč 2x, Kán, O.Pešek, Sekáčová

 


 

Muži prohráli Derby ve Střelských Hošticích a klesli na páté místo.

Střelské Hoštice – Poříčí 4:2 (3:1)

23. a 40. Květoň, 24. a 83. Šefčík – 45. Podskalský st., 83. Kejda

Švarc – J.Pešír  (46. Krýsl) Podskalský st. Podskalský ml. (82. Kepl) Pešek – Pivnička (56. Civáni) Kovanda Suda (56. Kejda) Hanzlík – Polan Vápeník

 

Dorost porazil Čkyňi

Poříčí – Čkyně + Šum. Hoštice 5:2 (2:0)

Mrázek 2x, Novák, Plučar, Němec

 

Přípravka prohrála s Blatnou A

Poříčí – Blatná A  4:12 (2:4)

 

Mirvald, Š. Rouče, Sekáč, Sekáčová

 


 

Muži klesli po volném kole na 3. místo a v Derby ve Střelských Hošticích budou bojovat o návrat do čela tabulky.

 

Dorost porazil Zdíkov

Poříčí – Zdíkov + Stachy 3:1 (2:0)

5. a 7. Ráž, 69. Plučar – 90. Zeman

 

Přípravka zvítězila v Oseku a je na čele tabulky

Osek – Poříčí 4:12 (3:5)

 

Š. Rouče 5x, Sekáčová 2x, Černoch, Kán, J. Rouče, Sekáč, Šulc

 


 

Muži nezvládli zápas v Lomu

Lom – Poříčí 3:1 (1:1)

18. Vierer, 51. Mišiak, 79. Nový – 14. Hanzlík

Švarc – J.Pešír Podskalský st. Harenčák (46. Civáni) Pešek – Pivnička (80. Kepl) Smejkal (77. Krýsl)Suda Hanzlík (87. T.Polan)– M.Polan Vápeník

 

Dorost:

Vacov – Poříčí 3:3 (PK 4:2)

Sladkovský 2x, Plučar

 

Mladší přípravka:

Poříčí – Blatná B 11:1 (5:1)

 

Š.Rouče 4x, Kán 2x, Kratochvíl 2x, Mirvald, Sekáč, Sekáčová

 


 

Otavan zvládl vstup do jara a zůstává v čele tabulky

Poříčí – Bavorov 4:1 (3:0)

5. a 37. Hanzlík, 22. a 84. Podskalský ml. – 48. Calta

 

Hradecký – Pešek Podskalský st. Podskalský ml.  J.Pešír – Hanzlík (59. Kovanda) Kejda (46. Civáni) Suda Pivnička (80. Krýsl.) – M. Polan (84. Kepl) Vápeník (88. Harenčák).

 


 

Příprava – Jaro 2018

Velké Hydčice – Poříčí 0:8 (0:3) – M. Polan 3x, Vápeník 3x, Civání, F.Pešír

Kladruby – Poříčí 1:2 (1:1) – Vápeník, vlastní

Blatná – Poříčí 2:1 (0:1) – Podskalský st.

 


 

Pozvánka na vepřové hody

Kdo nepřijde, ten neokusí voňavého vepřového!

Pozvánka


Shrnutí podzimní části

Muži pod vedením nové trenérské dvojice Petr Roučka a Štěpán Podskalský st. přezimují na 1. místě tabulky s 21. body za šest výher, tři remízy a dvě prohry. U týmu panuje pohoda a dobrá nálada, ale udržet toto umístění nebude jednoduché, protože devátý tým tabulky na nás ztrácí pouhých 5. bodů.

Dorostenci se v I.A třídě umístili na 9. místě tabulky se 13. body za čtyři výhry a osm proher.

Přípravka mladší se umístila na 3. místě tabulky s 30. boby za deset výher a tři prohry.

Přípravná utkání mužů před jarní částí sezóny:

Velké Hydčice – Poříčí

sobota  3.3.2018  od 10:00

Kladruby – Poříčí

neděle 11.3.2018  od 16:00 na hřišti v Doubravici!

Blatná – Poříčí

pátek 16.3.2018  od 18:00 - umělka

První ostré utkání našich mužstev v soutěži:

Muži:  Poříčí - Bavorov

sobota  24.3.2018  od 15:00

Dorost: Vacov - Poříčí

neděle 1.4.2018  od 10:00

Přípravka: Poříčí - Blatná B

sobota 31.3.2018  od 13:00

 
Strakonický deník - Sport
Sport - Strakonický deník (strakonicky.denik.cz)
Denik.cz logo
  • Finále přeboru Čech s Jihočechy
    České Budějovice – V Kolíně začalo v pátek mistrovství Čech žactva. Z kvalifikací postoupilo několik Jihočechů.
  • Jinín hostil další závod krajského přeboru v motokrosu
    V neděli, 15. září se jel v Jiníně předposlední podnik seriálu jihočeského KP v motokrosu. Součástí závodu byl i závod seriálu VVL Cup. Podniku se zúčastnilo 181 jezdců a za teplého počasí přihlíželo zhruba 500 diváků. Poměrně našlapanému časovému harmonogramu se nakonec operativně ulehčilo tím, že se třída 50 ccm jela paralelně na dětské trati v areálu a vše se tak stihlo bez sebemenších problémů.
  • Nováčka čeká další šlágr. V sobotu doma s Plzní!
    Po zápasech s letenskými „S“ čeká fotbalové fanoušky v jihočeské metropoli další z trojice gigantů českého fotbalu. Fotbalisté Dynama se v sobotu večer od 19 hod. na Střeleckém ostrově v 10. kole I. ligy střetnou s Viktorií Plzeň!
  • Úřední zprávy OFS Strakonice
    Odborné komise OFS Strakonice hodnotily uplynulý fotbalový týden na Strakonicku.
  • Nevím, jestli tady s námi někdo bude chtít hrát otevřenou partii, míní Vydarený
    První prohru v Chance lize zaznamenali po třech vítězstvích hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice. V Benátkách nad Jizerou podlehli 4:5 po samostatných nájezdech. K tomuto duelu jsme se vrátili se zkušeným obráncem René Vydareným (38 let) a hovořili i o sobotním utkání se Slavií Praha (16).
  • Fotbalový víkend na Strakonicku
    Víkendový program fotbalistů na Strakonicku přinese fanoušků celou řadu velmi dobrých zápasů.
  • Fotbalový víkend na jihu Čech
    Přinášíme přehled fotbaloých zápasů v kraji na víkend. Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v kraji i okrese od 16:30 hodin.
  • Hlavu nevěším a nic nebalím, říká Helešic
    Dvěma góly se z postu levého beka blýskl v divizním zápase Dynamo B – Sedlčany (3:1) dvaadvacetiletý Matěj Helešic, jenž na Složišti byl jediným pendlem z ligového áčka.
  • Odstartoval volejbalový okresní přebor žen
    Prvními turnaji odstartoval volejbalový okresní přebor žen na Strakonicku.
  • Jihostroj vyráží na volejbalový turnaj
    Volejbalisté Jihostroje České Budějovice se dnes vydali do lázní. Ne za odpočinkem a procedurami, ale na přípravný turnaj. „V Karlových Varech nás čekají domácí, Liberec a bundesligový Giesen,“ konkretizuje trenér týmu René Dvořák.



Vtip dne

Víte přesně, jak dlouho jste neobdržel branku? zkoušejí čerstvého rekordmana mezi tyčemi novináři.

Ne, přiznává Pan gólman, poštu už jsem neměl tak dlouho, že to ani nepočítám.

Kdo je On-Line

Právě připojeni - hostů: 133