Generální partner

erima

Přihlášení



Zapomenuté heslo?
Zapomenuté uživatelské jméno?
Registrace

Počítadlo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1
mod_vvisit_counterVčera39
mod_vvisit_counterTento týden154
mod_vvisit_counterMinulý týden182
mod_vvisit_counterTento měsíc579
mod_vvisit_counterMinulý měsíc782

23.11.2019 01:04
Podzim 2019
Sezona 2019-2020

  • Výsledky A-týmu
Malenice - Poříčí 3:2 (1:1). Štefanko, Vápeník
Lom - Poříčí 1:2 (0:1). Hanzlík, Podskalský ml.
Poříčí - Balvani 5:2 (1:0). Vápeník, Podskalský st., Pešek, T.Polan, Štefanko
Poříčí - Čičenice 1:1 (1:0). J. Pešír
Poříčí - Katovice B 0:2 (0:0)
Bavorov - Poříčí 12:1 (4:0). Kovanda
Poříčí - Junior B 0:10 (0:7)
Chelčice - Poříčí 4:0 (2:0)
Poříčí - Blatná B 2:1 (1:1). Hanzlík, Vápeník
  • Výsledky B-týmu
Poříčí - Lnáře 2:4 (1:2). J.Pivnička, Pešek
Poříčí - Hoslovice 5:0 (3:0). Smejkal 2x, T.Polan, Šídlo, V.Harenčák ml.
Volyně B - Poříčí 3:5 (2:2). Civáni 2x, Vápeník 2x, Smejkal
Poříčí - Radošovice 0:1 (0:1)
Poříčí - Sousedovice B 4:1 (3:1). Štefanko 2x, Smejkal, Presl
Štěkeň B - Poříčí 4:1 (1:1). Barna
Poříčí - Mnichov 2:2 (1:0). Vápeník, V. Harenčák ml.
Pražák - Poříčí 4:1 (1:1). V. Harenčák st.
Poříčí - Dražejov B 5:0 (3:0). J. Pivnička 2x, Civáni 2x, Štefanko
Kladruby - Poříčí 1:2 (1:0). Civáni, Štefanko
  • Výsledky přípravky:
Dražejov - Poříčí 4:5 (1:2). O.Pešek 2x, Černoch, Kán, Sekáčová
Poříčí - Sedlice 23:3 (12:1). Černoch 5x, Kán 5x, Sekáčová 5x, Mirvald 3x, Š.Rouče 3x, O.Pešek, Prihara
Blatná B - Poříčí 6:8 (2:5). Černoch 4x, O. Pešek 2x, Kán, Š. Rouče
Bělčice - Poříčí 5:6 (3:3). Černoch 2x, Kán, Mirvald, O. Pešek, Sekáčová
Poříčí - Sousedovice 15:5 (10:2). Š. Rouče 4x, Černoch 2x, Kán 2x, O. Pešek 2x, Sekáč 2x, Sekáčová 2x, Mirvald
Volenice - Poříčí 2:5 (1:1). Černoch 3x, Mirvald, Sekáčová
Poříčí - Junior B 2:12 (1:8). Š.Rouče 2x


Přípravné zápasy před novou sezonou:

27.7.2019 - Kladruby - Poříčí 17:00 1:3

2.8.2019 - Doubravice - Poříčí 18:00 5:5. J. Pešír 3x, Podskalský ml. (p), Suda


Výsledky A-týmu
Katovice B - Poříčí 0:0
Poříčí - Bavorov 3:2 (1:0). Civáni, T. Polan, J. Mareš
Doubravice - Poříčí 0:3 (0:1). Štefanko, Harenčák, Pešek
Blatná B - Poříčí 4:0 (0:0)
Poříčí - Štěkeň 4:4 (2:2). J. Pešír 2x, Podskalský ml, Suda
Střelské Hoštice - Poříčí 5:1 (2:1). J.Pešír
Poříčí - Balvani 2:3 (2:0). Vápeník, Kovanda
Malenice - Poříčí 2:1 (1:1). J. Pešír
Poříčí - Radošovice 1:1 (1:0). Podskalský ml.
Junior B - Poříčí 2:2 (1:1). Suda, Štefanko
Poříčí - Drahonice 1:1 (0:0). Vápeník
Čičenice - Poříčí 0:1 (0:0). Suda
Poříčí - Lom 0:1 (0:0).
Konečné 13. místo v tabulce.

Výsledky B-týmu
Volenice - Poříčí B 4:2 (2:1). Harenčák, Jiran
Poříčí B - Mnichov 2:1 (1:1). J.Pivnička 2x
Poříčí B - Kladruby 3:0 (2:0). T.Němec, J.Mareš, Novák
Poříčí B - Lnáře 2:2 (1:1). J. Mareš, T. Němec
Hoslovice - Poříčí B 2:0 (2:0).
Kladruby - Poříčí B 1:2 (1:1). Pešek, T. Němec.
Poříčí B - Dražejov B 0:6 (0:3)
Poříčí B - Volenice 3:5 (2:2). Novák, Presl, T. Polan
Mnichov - Poříčí B 1:3 (0:3). Kepl, Smejkal, Pešek
Předslavice - Poříčí B 2:4 (1:2). Jiran 2x, Novák, Kepl
Poříčí B - Předslavice 1:0 (1:0). T.Němec
Konečné 9. místo v soutěži.

Výsledky dorostu:
Poříčí - Vítějovice 1:2 (1:0). Kubeš
Osek - Poříčí 1:6 (0:2). Ráž 2x, Novák, Snopek, Roučka, Kubeš
Bělčice - Poříčí 4:0 (2:0)
Poříčí - Čkyně 1:1 (0:1) 5:3 PK. Mašík
Vl. Březí - Poříčí 4:1 (2:0). Snopek
Poříčí - Volyně 9:1 (3:.0). Mašík 2x, J. Pivnička 2x, Novák, Ráž, Roučka, Snopek, Zima.
Protivín - Poříčí 7:0 (7:0)
Poříčí - Vacov 2:5 (0:3). Snopek, Novák
Mirotice - Poříčí 3:0 (3:0)
Konečné 8. místo v tabulce.

Výsledky přípravky:
Poříčí - Čestice 9:4 (2:1). Kán 3x, Š.Rouče 2x, Sekáčová, O.Pešek, Sekáč, D.Pešek
Sousedovice - Poříčí 6:12 (3:5). Sekáčová 3x, Š. Rouče 3x, Černoch 3x, Kán 2x, Sekáč
Poříčí - Osek 4:3 (3:1). Černoch 3x, O. Pešek
Bělčice - Poříčí 6:6 (4:3) - PK:2:4. Š. Rouče 2x, Sekáčová, O. Pešek, Kán, Mirvald
Poříčí - Blatná B 2:3 (1:2). Sekáčová, O.Pešek
Vodňany B - Poříčí 2:6 (0:5). Sekáč 2x, Kán, Š. Rouče, Černoch, Mirvald
Čestice - Poříčí 3:5 (2:1). Mirvald 3x, Sekáčová, Š. Rouče.
Poříčí - Sousedovice 9:2 (2:1). Sekáč 4x, Sekáčová, Mrcek, Kán, Š. Rouče, Černoch
Osek - Poříčí 3:2 (1:0). Sekáčová, Černoch
Poříčí - Bělčice 8:5 (4:2). Černoch 3x, Kán 2x, Š. Rouče 2x, O. Pešek
Blatná B - Poříčí 11:2 (7:1). Š. Rouče, Černoch
Poříčí - Vodňany B 4:2 (2:1). Černoch 2x, Kratochvíl, O. Pešek
Konečné 2. místo v tabulce a celkově 10. místo v soutěži.

Příprava před jarní částí sezony:

Po úspěšně absolvovaném zimním soustředění v Soběšicích, ve dnech 27.2.-3.3.2019, nás čekají přípravné zápasy pod vedením nového trenéra pana Jana Pudila.
So 9.3.2019 od 14 hod Doubravice - Poříčí 2:2(0:0). Vápeník, Pešek
So 16.3.2019 od 15 hod Kladruby - Poříčí !!!zrušeno!!!


Výsledky:

Muži A
Poříčí - Blatná B 3:5. Civání, Kovanda, Kepl
Štekeň - Poříčí 3:1. T.Pivnička
Poříčí - Stř. Hoštice 1:2. Kejda
Balvani - Poříčí 3:2. Suda, Podskalský st.
Poříčí - Malenice 1:5. Hanzlík
Radošovice - Poříčí 1:2. Pešek, Hanzlík
Poříčí - Junior B 1:1. Suda
Drahonice - Poříčí 5:1. Hanzlík
Poříčí - Čičenice 2:5. Civáni, Podskalský st.
Lom - Poříčí 0:0
Muži B
Poříčí - Lnáře 3:8. Štefanko 2x, J. Mareš
Hoslovice - Poříčí 3:2. Plučar, Z. Novák
Poříčí - Dražejov B 0:2
Poříčí - Volenice 0:1
Mnichov - Poříčí 4:1. J.Mareš
Kladruby - Poříčí 3:4. Pešek, Jiran, Civáni, Kepl
Lnáře - Poříčí 3:5. Civáni 3x, Štefanko, Podskalský ml.
Poříčí - Hoslovice 1:1. Podskalský ml.
Dražejov B - Poříčí B 3:1. Plučar
Dorost
Poříčí - Bělčice B 0:2
Čkyně - Poříčí 3:0 kont.
Poříčí - Vl. Březí 1:3. Mašík
Volyně - Poříčí 7:0
Poříčí - Protivín 4:3. Snopek 2x, Mašík, Z.Novák
Vacov - Poříčí 10:0
Vítějovice - Poříčí 10:2. Kubeš, Snopek
Poříčí - Osek 16:0. J.Pivnička 5x, Snopek 3x, Mašík 2x, Z. Novák 2x, Petřík, Ráž
Poříčí - Mirotice 1:2. Šídlo
Přípravka
Poříčí - Volenice 2:17
Osek - Poříčí 5:7
Poříčí - Lnáře 4:9
Bělčice - Poříčí 7:4
Poříčí - Katovice 6:7
Junior B - Poříčí 11:3
Poříčí - Blatná B 5:4

A-tým podlehl Doubravici a je na posledním místě OP


Poříčí - Doubravice 0:2 (0:1)


10. Raba (p), 67. Hanzlík vl.

 

Hradecký - J.Pešír Podskalský st. Harenčák (86. T. Polan) Krýsl - Pešek Kovanda Hanzlík T.Pivnička (73. Kejda) - Vápeník (79. Štefanko) Civáni

 


 

Áčko utržilo debakl v Bavorově, Béčko prohrálo v přípravě v Kladrubech

Bavorov - Poříčí 6:0 (3:0)

Švarc - J. Pešír Podskalský st. Harenčák Krýsl (70. T.Polan) - Pešek Kovanda (7. Civáni) Kejda (56. Hradecký) Hanzlík - Suda (70. Presl) Vápeník

Kladruby - Poříčí B 2:1

 


 

Áčko po slabém výkonu podlehlo béčku Katovic

Poříčí - Katovice B 2:4 (0:1)

49. J. Pešír, 74. Hanzlík - 67. a 73. Toman, 41. Křivanec, 54. Neužil

Švarc - Pešek Kovanda Podskalský ml. J.Pešír - Pivnička (75. Kepl) Suda (68. Kejda) Strakoš Hanzlík - Vápeník Civáni

 


 

Příprava před podzimní částí 2018-2019

Pouť 22.7.2018

Stará garda - Okresní odbočka Slávie 4:6 (1:2)

Beshir 3x, Jiří Harenčák - Zušťák 6

Poříčí A - Poříčí B 6:1 (2:0)

Strakoš 2x, V. Harenčák 2x, Smejkal, Suda - Plučar

 

28.7.2018 17:00 Cehnice - Poříčí 8:0 (5:0)

4.8.2018 16:00 Pačejov - Poříčí 3:1 (1:0) Kepl

12.8.2018 15:00 Poříčí B - Čestice 4:5 (1:1) Kepl 3x, T.Polan

 



 

O víkendu 22.-24.7.2018 se naše zúčastnilo turnaje v rámci setkání obcí s názvem "Poříčí" v Královském Poříčí u Sokolova.

Výsledky:

Otavan - Královské Poříčí B 1:1 (T.Polan)

Otavan - Poříčí u Náchoda 2:4 (V. Šrámek, Hanzlík)

zápas o 5. místo

Otavan - Poříčí u Litomyšle 5:1 (Civáni 2x, Hanzlík 2x, Podskalský ml.)

 

Švarc - Krýsl Harenčák Podskalský ml. J.Pešír - Pešek Hanzlík V.Šrámek T.Polan - Civáni F.Pešír. Střídal Presl.

 


 

Muži ve vyrovnaném zápase prohráli v Dražejově

Dražejov – Poříčí 3:2 (2:1)

22. Bračok, 35. Poláček, 79. Hrčka – 37. Podskalský st. (p), 48. Podskalský ml.

 

Dorost zakončil sezonu debaklem v Blatné

Blatná – Poříčí 17:1 (9:1)

branka  J. Mareš

 

Přípravka vyhrála na penalty

 

Poříčí – Volenice 8:8 pk 4:3

 


 

Muži konečně vyhráli

Poříčí – Katovice B 2:1 (0:1)

55. Podskalský ml., 66. Civáni – 24. Koblic

Hradecký – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. Pešek – Hanzlík Kovanda Kejda (55. Strakoš) Pivnička (82. Harenčák) – Civáni Suda (90.Presl)

 

Dorost vyhrál na penalty

Poříčí – Vlachovo Březí 1:1 (1:0) 4:3 PK

43. Plučar

 

Přípravka prohrála ve Strakonicích

Junior B – Poříčí 12:5 (8:2)

 

Sekáčová 3x, Kratochvíl, Š. Rouče

 


 

Muži opět jen remizovali

Poříčí – Malenice 2:2 (1:0)

44. Vápeník, 48. Suda – 86. Kotous, 88. Jan Frnoch

Hradecký – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. Civáni – Pešek Kovanda Suda Kejda – Vápeník Pivnička. Střídali Kepl a Harenčák

 

Dorost prohrál ve Volyni

Volyně + Čestice – Poříčí 4:0 (2:0)

 

 

Přípravka měla volno

 


 

Muži opět ztratili dvou-brankové vedení

Štěkeň – Poříčí 3:3 (1:3)

34. Bálek, 47. Poláček, 54. Žák (p) – 14. a 43. Suda, 40. Hanzlík

Hradecký – Krýsl Podskalský st. Podskalský ml. Civáni – Pešek Kovanda (55. Smejkal) Suda (55. Strakoš) Hanzlík – Vápeník Pivnička (70. Kepl)

Dorost měl volno

Přípravka rozdrtila Lnáře

Poříčí – Lnáře 18:1 (5:1)

 

Š. Rouče 6x, Černoch 4x, Sekáč 3x, Kán 2x, O.Pešek 2x, Mrcek

 


 

Muži remizovali s Rovnou

Poříčí – Rovná 3:3 (2:0)

2. Pivnička, 16. Hanzlík, 71. Kejda – 56. a 73. Čermák, 87. Hájek

Hradecký – J.Pešír (86. T.Polan) Podskalský st. Podskalský ml. Pešek – Pivnička (65. Smejkal) Kejda Kovanda Hanzlík – Civáni (75. Štefanko) Suda (80. Kepl)

 

Dorost prohrál ve Vimperku

Vimperk – Poříčí 5:1 (2:0)

J.Mareš

 

Přípravka prohrála v Blatné

Blatná A – Poříčí 14:5 (6:3)

 

Š. Rouče 3x, Sekáčová 2x

 


 

Přípravka porazila Osek

Poříčí - Osek 13:4 (5:1)

Š.Rouče 3x, Černoch 2x, Kán 2x, Sekáč 2x, Sekáčová 2x, D.Pešek, O.Pešek.

 

Muži a dorost měli volno

 


 

Muži porazili Radošovice a na třetím místě tabulky ztrácí bod na první Dražejov

Poříčí – Radošovice 4:0 (1:0)

42. Vápeník, 57. Hanzlík, 62. Suda, 71. Smejkal

Švarc – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. Krýsl  (69.Hradecký)– T.Pivnička (85.J.Mareš) Kejda Suda (65. Smejkal) Hanzlík (70. T.Polan) – Civáni Vápeník (80. Štefanko)

 

Dorost prohrál v Miroticích

Mirotice – Poříčí 4:3 (0:3)

Mrázek, Samec, Mareš

 

Přípravka prohrála ve Volenicích a vyhrála v Blatné

Volenice – Poříčí 4:2 (2:1)

Kán 2x

 

Blatná B – Poříčí

4:17 (2:7)

 

Š.Rouče 4x, Černoch 3x, Kán 3x, Sekáč 3x, Sekáčová 2x, Kratochvíl, O.Pešek

 


 

Muži vyhráli v Doubravici a posunuli se na páté místo v tabulce

Doubravice – Poříčí 0:3 (0:1)

36. Kejda, 54. Hanzlík, 85. Štefanko

Švarc – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. (82. Harenčák) Krýsl – Pešek Kejda Suda Hanzlík (87. T.Polan) – Civáni (89. J.Mareš) Vápeník (74. Štefanko)

 

Dorost porazil Vítějovice

Poříčí – Vítějovice + Netolice 2:0 (2:0)

2. Mrázek, 31. Plučar

 

Přípravka prohrála s Juniorem

Poříčí – Junior Strakonice B 5:9 (2:6)

Š.Rouče 2x, Černoch, J.Rouče, Sekáčová

 


 

Muži remizovali s Blatenskou rezervou a klesli v tabulce na sedmé místo

Poříčí – Blatná B 3:3 (2:2)

12. a 35. Polan, 85. Hanzlík – 16. a 73. Stulík, 37. Hlaváč

Hradecký – J.Pešír Podskalský st. Podskalský ml. (60. Harenčák) Pešek – Civáni Kejda (63. Kovanda) Suda (85. Štefanko) Hanzlík – M.Polan (66. Kepl) Vápeník

 

Dorost vyhrál v Katovicích

Katovice + Dražejov – Poříčí 1:6 (1:2)

T.Němec 3x, J.Mareš 2x, Mrázek

 

Lnáře – Poříčí 1:7 (1:3)

 

Š.Rouče 2x, Sekáč 2x, Kán, O.Pešek, Sekáčová

 


 

Muži prohráli Derby ve Střelských Hošticích a klesli na páté místo.

Střelské Hoštice – Poříčí 4:2 (3:1)

23. a 40. Květoň, 24. a 83. Šefčík – 45. Podskalský st., 83. Kejda

Švarc – J.Pešír  (46. Krýsl) Podskalský st. Podskalský ml. (82. Kepl) Pešek – Pivnička (56. Civáni) Kovanda Suda (56. Kejda) Hanzlík – Polan Vápeník

 

Dorost porazil Čkyňi

Poříčí – Čkyně + Šum. Hoštice 5:2 (2:0)

Mrázek 2x, Novák, Plučar, Němec

 

Přípravka prohrála s Blatnou A

Poříčí – Blatná A  4:12 (2:4)

 

Mirvald, Š. Rouče, Sekáč, Sekáčová

 


 

Muži klesli po volném kole na 3. místo a v Derby ve Střelských Hošticích budou bojovat o návrat do čela tabulky.

 

Dorost porazil Zdíkov

Poříčí – Zdíkov + Stachy 3:1 (2:0)

5. a 7. Ráž, 69. Plučar – 90. Zeman

 

Přípravka zvítězila v Oseku a je na čele tabulky

Osek – Poříčí 4:12 (3:5)

 

Š. Rouče 5x, Sekáčová 2x, Černoch, Kán, J. Rouče, Sekáč, Šulc

 


 

Muži nezvládli zápas v Lomu

Lom – Poříčí 3:1 (1:1)

18. Vierer, 51. Mišiak, 79. Nový – 14. Hanzlík

Švarc – J.Pešír Podskalský st. Harenčák (46. Civáni) Pešek – Pivnička (80. Kepl) Smejkal (77. Krýsl)Suda Hanzlík (87. T.Polan)– M.Polan Vápeník

 

Dorost:

Vacov – Poříčí 3:3 (PK 4:2)

Sladkovský 2x, Plučar

 

Mladší přípravka:

Poříčí – Blatná B 11:1 (5:1)

 

Š.Rouče 4x, Kán 2x, Kratochvíl 2x, Mirvald, Sekáč, Sekáčová

 


 

Otavan zvládl vstup do jara a zůstává v čele tabulky

Poříčí – Bavorov 4:1 (3:0)

5. a 37. Hanzlík, 22. a 84. Podskalský ml. – 48. Calta

 

Hradecký – Pešek Podskalský st. Podskalský ml.  J.Pešír – Hanzlík (59. Kovanda) Kejda (46. Civáni) Suda Pivnička (80. Krýsl.) – M. Polan (84. Kepl) Vápeník (88. Harenčák).

 


 

Příprava – Jaro 2018

Velké Hydčice – Poříčí 0:8 (0:3) – M. Polan 3x, Vápeník 3x, Civání, F.Pešír

Kladruby – Poříčí 1:2 (1:1) – Vápeník, vlastní

Blatná – Poříčí 2:1 (0:1) – Podskalský st.

 


 

Pozvánka na vepřové hody

Kdo nepřijde, ten neokusí voňavého vepřového!

Pozvánka


Shrnutí podzimní části

Muži pod vedením nové trenérské dvojice Petr Roučka a Štěpán Podskalský st. přezimují na 1. místě tabulky s 21. body za šest výher, tři remízy a dvě prohry. U týmu panuje pohoda a dobrá nálada, ale udržet toto umístění nebude jednoduché, protože devátý tým tabulky na nás ztrácí pouhých 5. bodů.

Dorostenci se v I.A třídě umístili na 9. místě tabulky se 13. body za čtyři výhry a osm proher.

Přípravka mladší se umístila na 3. místě tabulky s 30. boby za deset výher a tři prohry.

Přípravná utkání mužů před jarní částí sezóny:

Velké Hydčice – Poříčí

sobota  3.3.2018  od 10:00

Kladruby – Poříčí

neděle 11.3.2018  od 16:00 na hřišti v Doubravici!

Blatná – Poříčí

pátek 16.3.2018  od 18:00 - umělka

První ostré utkání našich mužstev v soutěži:

Muži:  Poříčí - Bavorov

sobota  24.3.2018  od 15:00

Dorost: Vacov - Poříčí

neděle 1.4.2018  od 10:00

Přípravka: Poříčí - Blatná B

sobota 31.3.2018  od 13:00

 
Strakonický deník - Sport
Sport - Strakonický deník (strakonicky.denik.cz)
Denik.cz logo
  • Velká série nekončí, neprohráli ani na Letné!
    Fotbalisté budějovického Dynama v pátek večer v předehrávce 17. kola I.ligy po sérii pěti ligových výher v řadě sahali po dalším vítězství i na Spartě, kde třikrát vedli a nakonec za remízu 3:3 uhráli velice cenný bod!
  • Fotbal na vesnici je vždy o pár nadšencích
    Do pětice fotbalových obětavců, kteří bojují o vaše hlasy na jihu Čech v anketě Osobnost amatérského fotbalu, byl zařazen Libor Pešek z Otavanu Poříčí.
  • Vodní pólisté dostali za vítězství v poháru pivo
    V sobotu se ve strakonickém bazénu bude hrát to nejlepší vodní pólo u nás. Zdejší čtrnáctinásobné šampionky tu sehrají dva zápasy nejvyšší soutěže. Stejně tak tu budou hrát dva mače i strakoničtí muži, kteří jsou aktuálně držiteli českého poháru ve vodním pólu, za který sportovci dostali od pivovaru Dudák pivo v hodnotě 5000 Kč zdarma
  • Basketbalistky si z Ostravy odvezl porážku
    V dalším kole Renomia ŽBL zajížděly basketbalistky BK Strakonice Chance U19 do Ostravy na palubovku předposledního celku tabulky. Ani tentokrát se nepodařilo strakonickým hráčkám zvítězit.
  • Úřední zprávy z OFS Strakonice
    Odborné komise OFS Strakonice hodnotily poslední podzimní kolo fotbalových soutěží na Strakonicku.
  • Co zaznělo po prohře Jihostroje v Příbrami
    V extralize volejbalistů prohrál Jihostroj v Příbrami 2:3. Co říkali aktéři pěti setů po proměněném mečbolu?
  • Obstojí ligový nováček i na Letné proti Spartě?
    Po čtrnáctidenní reprezentační přestávce pokračuje I. liga kopané už v pátek večer předehrávkou 17. kola, v níž se českobudějovické Dynamo střetne od 18 hod. v Praze na Letné s pražskou Spartou.
  • V Příbrami zbytečná prohra, v pondělí doma s Ostravou
    První set začal pro Jihostroj dobře, špatně ale skončil. Od stavu 5:2 pro hosty už se nic nedařilo. Kuchař rozstřílel přihrávající trio, ve kterém místo Kryštofa naskočil na postu libera Michálek. Bilance úvodní setu vyzněla pro úřadujícího mistra neslavně.
  • Mužstvo HC Tábor doma přehrálo houževnaté mladíky z Klatov
    Hokejisté HC Tábor ve středu složili reparát za předchozí ztrátová vystoupení na domácím ledě a připsali si nesmírně cenné vítězství nad bojovným soupeřem z Klatov. K úspěchu je nasměrovala především výtečně sehraná druhá třetina okořeněná třemi góly v kombinaci s bezchybným výkonem brankáře Dominika Šorfa.
  • S ofenzivou byl kouč Prospal v duelu s Chomutovem spokojen, s defenzivou už méně
    Divácky vděčnou přestřelku hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice zvládli, Chomutov doma porazili 6:4 a nadále s přehledem vládnou první Chance lize. V sobotu je čeká těžký zápas v Porubě (16), ve středu přivítají v Budvar aréně Vsetín (17.30).



Vtip dne

Dnešní zápas jsme ztratili, shrnuje po utkání před hráči fotbalový trenér.

Nevadí, koupíme si jiný.

Kdo je On-Line

Právě připojeni - hostů: 50