Novinky z TJ Otavan podzim 2007

Poříčí přezimuje v tabulce na šestém místě s 21 body, což je pro nováčka OP úctyhodný výkon a který se v jarní části bude snažit ještě vylepšit.

Výsledky ankety z tohoto webu:

Výsledek zápasu ze soboty 10.11.

Poříčí - Pražák 3:1 ( 2:1)

Na poslední mistrovské utkání v podzimní části přijel do Poříčí tým Pražáku, který na hřišti soupeře v této sezóně ještě neprohrál. Hráči Poříčí ukázali soupeři, že se fotbal dá hrát i na velmi těžkém terénu.
Celý zápas byli hráči Poříčí lepším týmem a ještě spoustu gólových šancí nedokázali zužitkovat. Černou tečkou tohoto zápasu byl rozhodčí Richtr, který vytvořil oboustraně mnoho chyb.

Branky za domácí: Pešír J. , Zábranský a Paroubek.

Výsledek zápasu ze soboty 3.11.

Střelské Hoštice - Poříčí 1:5 ( 0:2 )

Utkání sousedících obcí, které sledovalo přes 200 diváků po zásluze vyhrálo mužstvo Poříčí.

Branky za hosty: Sedláček 3, Kejda 2.

Brankář Poříčí sbíral zkušenosti v Anglii

Tak doufáme, že fotečka s naším reprezentačním brankářem Petrem Čechem bude mít náležitý dopad na výkon v brance Poříčí.

Více foto zde.

Výsledek zápasu z neděle 28.10.

Poříčí - Blatná "B" - 4:2

Výsledek zápasu ze soboty 20.10.

Lom - Poříčí - 2:1 (1:1)

Hrálo se velmi dobré utkání, ve kterém bylo vidět mnoho krásných fotbalových akcí obou týmů.

Přesto že uktání bylo vyrovnané, ze zisku tří bobů se radovali domácí.

Za Poříčí vsítil branku Zábranský, utkání rozhodoval ( tak-nějak ) Hodánek st.

Výsledek zápasu ze neděle 14.10.

Osek "B" - Poříčí - 0:3 (0:3)

Góly: Zábranský 2x a Sedláček

Hosté si vytvořili v první poločase jasnou převahu a využili chyb domácího týmu.

Všechny branky padly po velice pohledných fotbalových akcích.

Ve druhém poločase si hráči Poříčí bez vetších problémů pohlídali výsledek a zaslouženě vyhráli.

Výsledek zápasu z neděle 7.10.

Poříčí - Lnáře - 4:2 (1:2)

Branky domácích: Kejda 2x, Sedláček, Dohanič.

Bylo to bojovné utkání s jasnou převahou domácího týmu.

Zápas ze dne 26.8. Poříčí - Katovice "B"  4:0

Výsledek 4:0 (0:0) scela neodráží průběh utkání, ale přesto na naší straně panuje veliká spokojenost. Celý tým hrál kompaktně, chytře a odpovědně. Přesto si myslím, že značnou mírou k výhře domácích přispěl brankář Kluiber, který vychytal obávané střelce Katovic. Přesto že si Katovičtí přivezli posily z "A" týmu, odjeli nakonec s debaklem, který nikdo nečekal.

Branky za Poříčí vsítili Dohanič, Kejda, Pešír J. a Zdychynec. Toto derbi sledovalo 250 diváků. Rozhodčí Poklop předvedl výborný výkon a myslím si, že známka od delegáta Václava Palivce by měla být vysoká.