Postup do okresního přeboru je doma!

Poslední mistrovské utkání ze dne 10. 6. 2007, Štěkeň B - Poříčí

Výsledek: 3:4 (2:0)

Sestava: 1 Kluiber, 2 Paroubek, 3 Pešír J., 4 Pešek (c), 5 Vojík, 6 Dohanič, 7 Kejda, 8 Pošta, 9 Zdychynec, 10 Zábranský, 11 Kepl, 12 Vávra ml., 13 Kareš R., 14 Petrán

Střídání: 52. minuta Kareš za Paroubka, 70. minuta Vávra za Kepla, 75. minuta Petrán za Kluibera

Naše góly: 47. minuta Zábranský (2:1), 51. minuta Paroubek (2:2), 54. minuta Zdychynec (2:3), 60. minuta Kepl (2:4)

Karty: červená karta Pešír J. 73. minuta (po 2 žlutých), žlutá karta Dohanič

Rozdhodčí: Hodánek st. !!!

Domácí za stavu 3:4 neproměnili penaltu.

Děkujeme moc všem fanouškům za podporu, byli pro nás tím 12. hráčem

na hřišti a toho si velice ceníme.

Zároveň s tímto byla na tomto webu ukončena anketa:

Postoupí podle Vás Otavan Poříčí do okresního přeboru?

Konečné výsledky ankety:

Věříme, že 39 hlasů v kolonce "Určitě ne." bylo zadáno hlasujícími omylem.

Váš Otavan Poříčí.

Mistrovské utkání ze dne 2. 6. 2007, Poříčí - Hoslovice

Výsledek: 2:1

Sestava: 1 Kluiber, 2 Paroubek, 3 Pešír J, 4 Janeček, 5 Vojík, 6 Dohanič, 7 Kejda, 8 Zdychynec, 9 Papež, 10 Kaizler, 11 Pavelec (c), 12 Pešek, 13 Kareš R, 14 Vávra ml, 15 Petrán, 16 Kepl

Střídání: 42. minuta Pešek za Janečka, 75. minuta Kepl za Kaizlera, 77. minuta Kareš za Paroubka

Naše góly: 21. minuta Paroubek (1:0), 66. minuta Paroubek (2:1)

Rozhodčí: Krejčík

Po výhře 2:1 se náš tým postaral o postup do okresního přeboru.

Mistrovské utkání ze dne 27. 5. 2007, Doubravice - Poříčí

Výsledek: 0:5 (0:1)

Sestava: 1 Kluiber, 2 Paroubek, 3 Pešír J., 4 Pešek (c), 5 Vojík, 6 Dohanič, 7 Kejda, 8 Zdychynec, 9 Papež, 10 Zábranský, 11 Pešír F. 12 Kareš R., 13 Kaizler, 14 Petrán, 15 Vávra

Střídání: 76. minuta Kaizler za Pešíra F., 88. minuta Kareš za Papeže, 89. minuta Vávra za Zdychynce

Góly: Zdychynec 0:1, Paroubek 0:2, Zábranský 0:3, Kejda 0:4, Kejda 0:5

Rozhodčí: Hodánek st.

Karty: 80. minuta Zábranský červená karta, oba týmy dohrávaly v počtu 10 hráčů, žlutá karta Kejda.

Po vyrovnaném prvním poločase jsme své šance plně nevyužili. Druhou polovinu jsme zahájili masivním útokem a po třetím gólu již domácí rezignovali a my jsme pohodlně zvýšili na konečný stav. Výsledkem 5:0 jsme doufám ukázali, že není pochyb o kvalitách našeho mužstva. Postup do přeboru je na 99% doma.
K definitivní jistotě nám stačí získat jediný bod ze dvou zápasů. V tabulce nás může teoreticky ohrozit pouze Štěkeň B, která ztrácí 6 bodů.
Děkujeme všem fanouškům za podporu.

Mistrovské utkání ze dne 19. 5. 2007, Poříčí - Mnichov

Výsledek: 0:1 (0:1)

Sestava: 1 Petrán, 2 Paroubek, 3 Pešír J., 4 Pešek (c), 5 Vojík, 6 Dohanič, 7 Kejda, 8 Pošta, 9 Zdychynec, 10 Zábranský, 16 Pevelec 12 Pešír F., 13 Kaizler, 14 Janeček, 15 Kepl

Střídání: 72. minuta Kaizler za Pavelce

Gól: 17. minuta Dohanič vlastní 0:1

Karty: Zábranský, Pešek

Rozhodčí: Káník

Utkání se hrálo před slušnou diváckou návštěvou. V tomto zápase nám nešlo skoro nic, kazili jsme přihrávky, nedostávali jsme se ke střelám a když už tak s nimi hostující brankář neměl problémy. Utkání bez větších šancí rozhodl v náš neprospěch nešťasný zásah stopera Dohaniče, který hlavou přehodil našeho brankáře.

V tabulce jsme stále na 1. místě se čtyřbodovým náskokem na čtyři týmy:
Doubravice, Bavorov, Mnichov a Sedlice B.

Příští kolo: Doubravice - Poříčí, Mnichov - Bavorov, Sedlice B bude mít volno.

Mistrovské utkání ze dne 12. 5. 2007, Bavorov - Poříčí

Výsledek 0:0

Sestava: 1 Kluiber, 2 Paroubek, 3 Kaizler, 4 Pešek (c), 5 Vojík, 6 Dohanič, 7 Kejda, 8 Pošta, 9 Papež, 10 Zdychynec, 11 Pavelec, 12 Pešír F., 13 Kepl,14 Janeček

Střídání: 68. minuta Pešír F. za Kaizlera

Rozhodčí: Kolář

Karty: Dohanič, Kaizler

Do zápasu jsme nastoupili bez nejlepšího kanonýra soutěže Jiřího Zábranského a bylo to znát. Za celé utkání jsme si nevyprodukovali žádnou střelu, která by směřovala mezi tři tyče. Domácí vycházeli ze zajištěné obrany (za celou sezónu dostali doma jenom 3 góly) a do šance nás pustili jenom ve druhé minutě. Naše záloha kazila přihrávky a nakonec jsme byli rádi, že jsme v závěru utkání neinkasovali, protože se domácí dostali do tří vyložených šancí, ale nás podržel bezchybný brankář Kluiber.
V tabulce máme stále náskok 4 bodů před Doubravicí (porazila Čestice 7:1) a Bavorovem. Doubravice bude hrát v Radošovicích a Bavorov bude mít volno. Nás čeká nepříjemný Mnichov, s kterým jsme na podzim prohráli na jeho hřišti 2:1. Na jaře získal náš soupeř 15 bodů ze 7 zápasů(my 16 ze 6 zápasů). V tabulce jarních zápasů jsme na prvním místě a náš soupeř na druhém, takže můžeme čekat velice vyrovnané utkání!!!

Mistrovské utkání ze dne 28. 4. 2007, Poříčí - Radošovice

Výsledek 2:1 (0:0)

Sestava: 1 Petrán, 2 Paroubek, 3 Janeček, 4 Pešek (c), 5 Vojík, 6 Dohanič, 7 Kejda, 8 Pošta, 9 Papež, 10 Zábranský, 11 Pavelec
12 Pešír F., 13 Kaizler, 14 Pešír J., 15 Zdychynec

Střídání: 40. minuta Pešír J. za Janečka, 51. minuta Zdychynec za Pavelce, 78. minuta Kaizler za Poštu

Góly: 60. minuta Zábranský 1:0, 66. minuta Langron 1:1, 94. minuta Zdychynec 2:1

Rozhodčí: Hejtmánek

Karty: Pešek, Zdychynec

S výsledkem 2:1 jsme byli po zápase spokojeni všichni, ale herně to nebyl zrovna vydařený zápas. Hosté hráli od začátku zápasu na remízu a chtěli vytěžit z rychlých protiútoků. Kdybychom vstřelili branku dříve, mohl se vývoj utkání úplně změnit, protože by hosté museli otevřít obranu a to by byla voda na náš mlýn. Malinko nás posadila do kolen vyrovnávací laciná branka, po které jsme se museli zase zvednout a bojovat. Nebýt vytouženého gólu na poslední chvíli, byla by to sakra vydřená remíza. Na druhou stranu o co byl horší fotbal, o to byla vydařenější večerní jízda!!! Kvalita Radošovic se projevila i v dalším sobotním utkání, když vyválčili remízu 1:1 s druhým Bavorovem.

Mistrovské utkání ze dne 21. 4. 2007, Čestice - Poříčí

Výsledek 0:4 (0:2)

Sestava:
1 Kluiber, 2 Paroubek, 3 Pešír J., 4 Pešek (c), 5 Vojík, 6 Dohanič, 7 Kejda, 8 Pošta, 9 Papež, 10 Zábranský, 11 Zdychynec 12 Pešír F., 13 Kaizler, 14 Kepl

Góly: 15. minuta Pošta, 34. minuta Zábranský, 69. minuta Paroubek, 83. minuta Zábranský

Střídání: 70. minuta Kaizler za Poštu, 80. minuta Pešír F. za Zdychynce, 85. minuta Kepl za Peška, od 85. minuty převzal kapitánskou pásku Václav Paroubek

Z našich řad obdrželi žlutou kartu tito hráči: Pošta, Kluiber

Hosté, značně podporováni svými fanoušky , mohli jít do vedení hned v úvodu utkání, ale Zdychynec své šance nevyužil. Hosté byli od začátku zápasu jednoznačně lepším týmem.Domácí mohou poděkovat svému brankáři, který zneškodnil spoustu nebezpečných šancí.
Hráči domácího celku nastřelili jednou tyč, ale to také bylo vše podstatné, co v utkání dokázali.
Je zřejmé, že poříčské mužstvo pracuje velmi kompaktně a v každém dalším zápasu je vidět stále větší sehranost a chuť po vítěztví. Byla to již čtvrtá výhra v řadě. Tímto důležitým vítězstvím si zvýšilo svůj náskok v čele tabulky o minimálně 3 body, přičemž v tomto kole velice pomohlo vítězství Balvanů nad Bavorovem 4 : 3.

Mistrovské utkání ze dne 14. 4. 2007, Poříčí - Balvani

Výsledek 6:3 (2:0)

1 Kluiber, 2 Paroubek, 3 Pešír J., 4 Pešek (c), 5 Vojík, 6 Dohanič, 7 Kejda,
8 Pošta, 9 Papež, 10 Zábranský, 15 Zdychynec
12 Pešír F., 13 Kaizler, 14 Janeček, 16 Pavelec

Góly: 20. minuta Dohanič (přímý kop) 1:0, 30. minuta Kejda (po samostatné akci) 2:0, 48. minuta Zdychynec (přímo z autu) 3 :0, 54. minuta Dohanič (přímý kop) 4:0, 62. minuta Balvani 4:1, 76. minuta Balvani 4:2, 87. Kaizler 5:2, 89. Pešír J. (hlavou po rohu) 6:2, 90. + 2. minuta Balvani 6:3.

Střídání: 50. minuta Kaizler za Poštu, 56. minuta Pavelec za Zdychynce, 89. minuta Pešír F. za Zábranského

žluté karty: 3:1 (Papež, Kaizler, Pavelec)

rozhodčí: Krejčík

Za krásného slunečného počasí a před slušnou návštěvou nastoupil domácí Otavan proti nepříjemnému soupeři ze Strakonic. Na podzim jsme na jejich hřišti prohráli 2:1. Domácí mohli už v 5. minutě vést 2:0, ale Zdychynec ani Vojík své šance nevyužili. Až ve 20. minutě se ujala nádherná střela našeho zkušeného stopera.Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku.To nám bylo málo a tak jsme na začátku druhého poločasu přidali další dvě branky.
Poté jsme ale polevili a zbytečnými chybami jsme dokázali utkání zdramatizovat. V posledních pěti minutách jsme ale přidali další 2 góly a bylo rozhodnuto. Hosté sice ještě snižili po chybě domácího kapitána, ale to už na domácím vítězství nic nezměnilo!!!

Mistrovské utkání ze dne 8. 4. 2007, Sedlice B - Poříčí 0:2 (0:1)

Sestava: 1 Kluiber, 2 Janeček, 3 Pešír J., 4 Zdychynec, 5 Vojík, 6 Dohanič, 7 Kejda (C), 8 Pošta, 9 Papež, 10 Zábranský, 11 Pavelec 12 Pešír F., 13 Kaizler, 14 Kepl

Góly: 39. minuta Dohanič (přímý kop), 90.+1.minuta Pešír F.

Žluté karty: Janeček, Pošta, Papež

Střídání: 66. minuta Kepl za Janečka, 78. minuta Kaizler za Pešíra J., 89. minuta Pešír F. za Pavelce

Rozhodčí: Habich

Zápas se spoustou nepřesností na obou stranách a tvrdých zákroků z domácí strany (žluté karty 4:3). Hosté si vypracovali více vyložených šancí a po celý zápas byli lepším týmem. Brankáři obou týmů byly bezpochyby oporami.

Utkání bylo velmi vyostřené a to nejen proto, že se hrálo o špici tabulky, ale také proto, že se ještě nikomu v letošním ročníku nepodařilo Sedlici doma porazit. Domácí tým byl navíc posílen o hráče z " A" týmu, ale ani to mu nezajistilo převahu na hřišti. Tímto se tým Poříčí vyhoupl na vrchol tabulky a bude dál bojovat o postup do okresního přeboru.

Fotky ze zápasu jsou ve fotogalerii.

První jarní mistrovké utkání

První jarní mistrovské utkání, které bylo sehráno dne 31.3.2007 na domácí půdě, skončilo 4:2, v poločase 1:1. Utkání bylo oboustranně velmi tvrdé. Hosté obdrželi jednu červenou kartu a o vážnější zranění také nebyla nouze. Branky za domácí vstřelili Zábranský 2x, z toho jedna jedna z penalty, Kejda a Paroubek.

Posílení týmu

Pro jarní část jsme sestavili tým,  který je posílen o dva hostující hráče z Katovic. Michala Kluibera jako brankáře a Miloše Dohaniče. Opora Michal Kluiber již oblékal dres Poříčí v minulých letech a mnozí si jej pamatují z turnajů setkání Poříčí a Miloše Dohaniče je celkem zbytečné představovat. Hráči jej znají spíše pod přezdívkou ( ryba nebo rybíz ), ale jeho pověst sahá hodně vysoko, nejen do vyšších soutěží ale i do zahraničního angažmá.