Novinky z TJ Otavan jaro 2008

Letní soustředění TJ OTAVANU POŘÍČÍ v italském BIBIONE

Fotbalový klub Otavan Poříčí si tento rok poprvé připravil letní soustředění mimo území České Republiky. S cestovní kanceláří NEV-DAMA, si našel optimální podmínky v Italském letovisku Bibione. Pro soustředění klub využil šesti denní pobyt od 21. 7. 2008 do 26. 7. 2008. Trojice trenérů Palivec, Král a Šimek, měli k dispozici šestnáct hráčů. Příprava byla zaměřena hlavně na zkvalitnění fyzické stránky hráčů. K těmto účelům posloužil hlavně centrální fotbalový stadion s atletickou dráhou a sportovním zázemím. Trenéři si pro hráče připravili tréninkový plán, který byl velice pestrý a rozmanitý. V třífázovém tréninku hráči využívali volného času hlavně k odpočinku, ale také zde měli prostor pro tenis, basketbal, plážový volejbal, a plážový nohejbal.
Moře s teplotou 26 stupňů dalo všem prostor pro plavání, ale i pro rekreační koupání. Bibione jako takové nabízí spoustu dalších možností, jak trávit volný čas a tak hráči, pokud nebyli příliš znaveni tréninkem, vyráželi večer na kolečkové brusle, do lunaparku a nebo zvolili procházku po promenádě.
Organizace a průběh celé akce byl výborný, hlavně díky bezvadné spolupráci s cestovní kanceláří NEV-DAMA, jak při přípravě ještě v ČR a zajištění ubytování v residenci HORIZON, tak během pobytu přímo v Bibione, kde byl plně k dispozici personál místní kanceláře.

Fotky ze soustředění týmu na Bibione v Itálii zde.

Výsledek zápasu ze soboty 9.8.2008

Poříčí - Střelské Hoštice 7:1 (3:0)

Sestava: Kluiber - Podskalský - Pešek (c) Vojík Pešír F. - Zdychynec. Kejda Sedláček Dohanič - Zábranský Maršala

Střídání: 46. minuta Papež za Zdychynce, 46. minita Pešír J. za Dohaniče., 55. minuta Kepl za Peška

Góly: 16. Sedláček (p) (1:0). 19. minuta Zábranský (p) (2:0), 21. minuta Maršala (3:0), 50. minuta Zábranský (4:0), 55. minuta Sedláček (5:0), 65. Sedláček (6:0), 66. Zábranský (7:0), 87. Červený (p) (7:1)

Žluté karty: Zdychynec, Maršala

Hosté dohrávali od 85. minuty bez vyloučeného Kokrdy

Od 55. minuty byl kapitán Sedláček

Rozhodčí: Krejčík

Diváků 190

Domácí tým nenechal nic náhodě a od prvních minut zatlačil soupeře na jeho polovinu. Poříčský tým byl celkově velice aktivní a obrana Hoštic musela mnohokrát sáhnout k nedovoleným a hodně ostrým zákrokům. Penalty ze 16. a 19. minuty hovoří za vše.
Diváci viděli velice pohledný fotbal, kde nebyla nouze o pěkné fotbalové momenty. V tomto zápase se předvedli hattrickem Sedláček a Zábranský, který navíc v tomto duelu vsítil již jeho 100. mistrovský gól v dresu Poříčí.
Hráči Poříčí byli po zápase odměněni bouřlivým potleskem, za který upřímně děkují.

Zařazena tabulka utkání v sezóně podzim 2008 zde.

Výsledek pohárového zápasu ze soboty 2.8.2008

Poříčí - Kladruby 3:0 (1:0)

Sestava: Kluiber - Dohanič - Solus Vojík Pešír J. - Pešír F. Kejda Zdychynec Pošta - Zábranský Sedláček (c)
Střídání: 46. minuta Papež za Poštu, 60. minita Kepl za Pešíra J., 75. minuta Paroubek za Vojíka
Góly: 13. Zábranský (1:0). 56. minuta Sedláček (2:0), 90. minuta Paroubek (3:0)
Žluté karty: Sedláček
Hosté dohrávali bez vyloučeného hráče
Rozhodčí: Hodánek st.

Tým Poříčí bych v následující sezoně viděl na špici okresního přeboru

Kouč Poříčí Václav Palivec převzal po minulé sezoně tým Poříčí a v další sezoně chce útočit na horní patra v tabulce.
Zatím vedl Poříčí na dvou turnajích a pokaždé se svým týmem obsadil druhé místo. V sobotu se v Poříčí odehrál první ročník turnaje ERIMA Cup a Václav Palivec nám ochotně zodpověděl několik otázek.

Poříčí ? Dražejov 0:1
Jedinou branku finále vstřelil Cimrhanzl.

Fotky z akce zde.

Tým Otavanu bude mít od nové sezóny nového trenéra, Václava Palivce. Více informací zde.

Tradiční sraz obcí Poříčí

V letošním roce se konal již 15.sraz obcí Poříčí a to v Královském Poříčí u Sokolova. Hlavní událostí při setkání je tradiční fotbalový turnaj. Domácí postavili A tým, který je účastníkem krajského přeboru a B tým,  který hraje okresní přebor.

Turnaje se také zúčastnili týmy Poříčí u Litomyšle, Poříčí u Trutnova, Poříčí nad Sázavou a samozdřejmně Horní Poříčí u Strakonic. Týmy byly rozlosovány na dvě skupiny a hrálo se systémem každý s každým ve skupině.
Výsledky:
Poříčí u Strakonic - Poříčí u Litomyšle 2:0 (1:0)
Poříčí u Strakonic - Královské Poříčí "B" 0:0

Do finále jsme postoupili z prvního místa.
Výsledek finále:
Poříčí u Strakonic - Královské Poříčí "A" 0:0
Titul nám utekl o chloupek, když jsme prohráli na penalty 3:4.

Večerní veselice na místním statku se také vydařila a všichni jsme se vraceli s pocity příjemně stráveného víkendu.

Výsledek ankety z tohoto webu, většina tipující měla pravdu, tým otavanu sezónu ukončil v 1. polovině tabulky (na 5. místě). Konečné výsledky zde.

Do fotogalerie přidány fotky z dokopnéa z akce "Lodě".
Do fotogalerie byly přidány fotky z dětského dne pořádáného na hřišti Otavanu 2.6.2008.

Výsledek zápasu ze soboty 21.6.

Pražák - Poříčí 4:2 (2:2)

Sestava: Kluiber, Podskalský, Kepl., Paroubek, Pešek (c), Pešír F., Sedláček, Kejda, Papež, Zábranský, Kareš

Střídání: 61. minuta Zdychynec za Pešíra, 73. minuta V. Harenčák za Zábranského, 78. minuta Vávra za Sedláčka

Góly: 22. minuta 1:0, 24. minuta Kareš 1:1, 26. minuta 2:1, 40. minuta Kareš 2:2, 59. minuta 3:2, 78. minuta 4:2

Červená karta: 59. minuta Podskalský

Žlutá karta: Sedláček, Kejda

Výsledek zápasu ze soboty 14.6.

Poříčí - Střelské Hoštice 6:1 (3:0)

Sestava: Kluiber, Podskalský, Pešír J., Vojík, Pešek (c), Solus, Kejda, Papež, Sedláček, Zábranský, Zdychynec.

Střídání: Paroubek za Pešíra J., Pošta za Zdychynce, Kareš za Zábranského

Góly: Podskalský 1:0, Solus 2:0, Pešír J. 3:0, Sedláček 4:0, Podskalský 5:0, M. Boukal 5:1, Kareš 6:1

Žluté karty: Sedláček, Kejda

Za stavu 6:1 nedal Kluiber penaltu!

Hosté dohrávali bez vyloučeného Šilhana.

Rozhodčí: Poklop

Zápasu přihlíželo 180 diváků

V neděli se v Poříčí odehrálo poslední domácí utkání tohoto ročníku a navíc se jednalo o derby .
Již začátek utkání napověděl, že se nebude hrát v rukavičkách a od prvních minut byly vidět tvrdé střety a souboje o míč. Domácí chtěli obhájit svoji neporazitelnost na domácí půdě a to se jim také povedlo. První dvě branky padly po zaváhání hostujícího brankáře a po té se již zápas hrál pod taktovkou domácího týmu. Hosté se v průběhu celého zápasu chovali velmi nevhodně a na rozhodčího pokřikovali nemístné poznámky, které se do fotbalu nehodí. Každopádně si z Poříčí odvezli pořádný výprask, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Po utkání se konala u hřiště dokopná a ani tam nebyla o fanoušky nouze.

Odkaz na článek ve Strakonickém Deníku zde.

Odkaz ještě na další článek ve Strakonickém Deníku zde.

Fotogalerie ze zápasu zde. Fotografie poskytl Jan Škrle.

Výsledek zápasu z neděle 8.6.

Blatná B - Poříčí 2:0 (1:0)

Sestava: Kluiber, Podskalský, Pešír J., Paroubek, Pešek (c), Vojík, Solus, Dohanič, Sedláček, Zábranský, Pešír F.

Střídání: 55. minuta Zdychynec za Pešíra F., 70. minuta Pošta za Sedláčka, 85. minuta Horák za Vojíka

Góly: 35. minuta Brabec 1:0, 65. minuta Brabec 2:0

Červená karta: 83. minuta Zábranský (2 Žk)

Žlutá karta: Sedláček

V 60. minutě nedal Dohanič penaltu

Hrálo se průměrné utkání se spoustou nepřesností na obou stranách, ale byly zde vidět i pěkné fotbalové momenty, které si mohli fanoušci fotbalu vychutnat. Na začátku utkání jsme soupeře zatlačili a vytvořili jsme si i pár slibných šancí, ale bohužel ani jedna ze střel neměla ten potřebný směr. Po prvních dvaceti minutách se hra vyrovnala a ke konci prvního poločasu převzali taktovku domácí a podařilo se jim vstřelit úvodní gól.

Po poločase jsme opět párkrát zahrozili, jenže opět jsme selhali v koncovce. Měli jsme možnost kopat pokutový kop, jenže Dohanič bohužel pro Poříčský tým nabídnutou šanci na vyrovnání nevyužil. Po této smolné části ještě Zdichyncovu hlavičku brankář domácích vyrazil na tyč. Poté přišli ke slovu domácí a opět střelou z dvaceti metrů zvíšili své vedení. Na tuto situaci jsme již nedokázali odpovědět. Navíc před koncem zápasu byl vyloučen Zábranský po dvou žlutých kartách.

Výsledek zápasu z neděle 1.6.

Poříčí - Lom 1:1 (1:0)

Sestava: Kluiber, Podskalský (c), Pešír J., Vojík, Kepl, Papež, Solus, Dohanič, Kejda, Sedláček, Zábranský

Střídání: 19. minuta Pošta za Kepla, 65. minuta Paroubek za Dohaniče, 73. minuta Zdychynec za Sedláčka

Góly: 2. minuta Papež 1:0, 64. minuta P. Mikeš 1:1

Žluté karty: Kejda, Solus

Diváků: 155

V neděli jsme na domácí půdě přivítali lídra soutěže - LOM. Náš celek je sice nováčkem v přeboru, ale na domácí půdě jsme v jarní části nenašli přemožitele. Toho si byli vědomi i hráči z Lomu .
Od první minuty jsme byli aktivní a po rohovém kopu jsme se ujali vedení, když se do sítě trefil Papež. Hrál se kvalitní a vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, ale tu největší šanci domácích Zábranský nezužitkoval, když po chybě hostujícího stopera nedokázal promněnit vyloženou šanci. Po zaváhání domácího gólmana při rohovém kopu vstřelil Mikeš hlavou vyrovnávací branku. Dá se konstatovat, že s dělbou bodů byly oba celky spokojeny.

Odkaz na článek z regionálního tisku k tomuto zápasu zde.

Výsledek zápasu z neděle 25.5.

Poříčí - Osek B 4:0 (1:0)

Sestava: Kluiber, Podskalský (c), Pešír J., Paroubek, Vojík, Sedláček, Solus, Dohanič, Kejda, Papež, Zábranský

Střídání: 71. minuta Pošta za Dohaniče, 78. minuta Zdychynec za Papeže, 83. minuta Pešír F. za Sedláčka

Góly: 31. minuta Zábranský 1:0, 70. minuta Sedláček (p) 2:0, 73. Kejda 3:0, 80. Zábranský 4:0

Červená karta: 88. minuta Vojík (2x Žk)

Rozhodčí: Kolář

Diváků: 110

V neděli jsme přivítali na našem trávníku hráče z Oseka. Přijeli do Poříčí s velkým sebevědomím, posíleni o několik hráčů z "A" týmu, kteří jim měli pomoci vylepšit renomé. Snažili se zapomenout na porážku 0:3, kterou obdrželi na podzim v Oseku. Jenže hráči Poříčí nenechali nic náhodě a od prvních minut zatlačili soupeře na jejich polovinu a byla to jen otázka času kdy se domácím podaří vsítit branku. Můžeme také konstatovat, že první poločas byl ukázkou toho, jak se dají zahazovat gólové šance. Nicméně jsme do druhé půle nastupovali s jednogólovým náskokem a se snahou co nejdříve vstřelit druhou branku. V 70. minutě jsme se mohli radovat, když Sedláček promněnil pokutový kop. Od této chvíle jsme měli míč většinu času pod dohledem a ještě se nám povedlo dvakrát překonat brankáře hostů. Konstatováním herní převahy je také skutečnost, že hráči hostujícího týmu vyslaly pouze dvě střely za celý zápas, které směřovali mezi tyče poříčské branky.

Výsledek zápasu z neděle 18.5.

Lnáře - Poříčí 2:3 (1:0)

Sestava: Kluiber, Podskalský, Pešír J., Vojík, Pešek (c), Sedláček, Solus, Dohanič, Kepl, Pešír F., Zábranský

Střídání: 28. minuta Kejda za Pešíra F., 65. minuta Pošta za Dohaniče, 73. minuta Zdychynec za Sedláčka

Góly: 13. minuta Lnáře (p) 1:0, 46. minuta Sedláček 1:1, 63. minuta Lnáře 2:1, 70. minuta Kejda 2:2, 78. minuta Pošta 2:3

Červená karta: 12. minuta Pešek

Rozhodčí: Hollman

Od 13. minuty byl kapitán Sedláček a od 73. minuty Zábranský

Nedělní utkání ve Lnářích se odehrálo v deštivém počasí, což mělo za následek nízkou diváckou kulisu.
Již od prvních minut bylo mužstvo Poříčí aktivnější a dostávalo se do slibných příležitostí, ale chyběla přesnější koncovka. Ve dvanácté minutě kapitán Poříčí Libor Pešek udělal fatální chybu. Nechal se soupeřem obrat o balón a poté jej rukama stáhl v pokutovém území. Následovala červená karta a domácí se jednoduchým gólem ujali vedení. Poříčské mužstvo i v deseti se snažilo kombinovat a bylo po celý první poločas lepším týmem. Do druhého dějství jsme nastoupili s úsilím uběhat soupeře a zkorigovat výsledek.
To se nám po standartní situaci vydařilo. Jenže opět po zbytečné chybě v rozehrávce jsme obdrželi další branku. Vyvinuli jsme ještě větší snahu a bojovali o každý míč. Výsledkem byly dvě branky, které soupeře srazily do kolen a do konce zápasu už soupeř na obranu Poříčí nenašel žádný recept.
Děkujeme hráčům za předvedený výkon a děkujeme také fanouškům, kteří nás přijeli do Lnář povzbudit.

Výsledek zápasu z neděle 11.5.

Poříčí - Cehnice 5:0 (1:0)

Góly: 5. minuta Zábranský 1:0, 58. minuta Zábranský 2:0, 65. minuta Sedláček 3:0, 74. minuta Zábranský 4:0, 80. minuta Kejda 5:0

Sestava: Kluiber, Podskalský, Pešek (c), Paroubek, Pešír J., Kejda, Solus, Dohanič, Sedláček, Zábranský, Papež

Střídání: 66. minuta Pešír F. za Papeže, 75. minuta Vojík za Soluse, 78. minuta Kepl za Sedláčka

Žluté karty: Solus, Pešír F.

Rozhodčí: Rejžek

Diváků: 130

V nedělním utkání jsme přivítali tým z Cehnic s cílem odčinit podzimní porážku 0:3. Nic jsme nenechali náhodě a již od první minuty jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu. Rychlým gólem jsme se ujali vedení, čímž z nás spadla nervozita, která nás provázela v předchozím zápase v Pracejovicích. První poločas jsme dohráli v klidném tempu. Do druhého poločasu jsme nastoupili z úkolem uběhat soupeře a vstřelit ještě nějakou branku.
To bylo splněno a soupeři jsme již nedovolili ani náznakem žádnou vážnější akci.

Výsledek zápasu ze soboty 3.5.

Pracejovice - Poříčí 0:0

Rozhodčí: Hejtmánek

Sestava: Kluiber, Podskalský, Pešek (c), Vojík, Pešír J., Kejda, Solus, Dohanič, Sedláček,  Zábranský, Papež

Střídání: 75. minuta Pošta za Dohaniče, 88. Zdychynec za Papeže

Připraveni byli ještě: Paroubek, Pešír F. a Kepl

Ve 4. minutě nedal Solus penaltu!

Sobotní utkání mělo již od první minuty bojovný nádech a to nejen pro to, že šlo o derby, ale chtěli jsme také odčinit porážku 0:1, kterou nám soupeř uštědřil na podzim. Do utkání jsme vlétli s velkou chutí a již ve čtvrté minutě byl Zábranský faulován v pokutovém území a byla nařízena penalta. Solus bohužel nabídnutou šanci nevyužil a trefil břevno pracejovické branky. Do půle jsme si vytvořili ještě pár slibných šancí, ale bez gólového efektu. V druhé půli se hra začala vyrovnávat a mi jsme se přiblížili pracejovickému stylu hry. Ale i v druhé půli jsme měli více ze hry a snažili jsme se tlačit do útoku. Jediné s čím jsme měli problémy byly dlouhé odkopy stoperů Pracejovic, které směřovali za naši obranu, ale naštěstí ani útočníci domácích nedokázali nabídnuté šance využít.

Výsledek zápasu z neděle 27.4.

Poříčí - Malenice 3:1 (3:0)

Góly: 2. minuta Podskalský 1:0, 7. minuta Zábranský 2:0, 15. minuta Dohanič 3:0, 73. Slepička 3:1.

Ve 12. minutě nedal domácí Dohanič penaltu

Rozhodnčí: Průcha

Sestava: Kluiber, Podskalský, Pešek (c), Vojík, Pešír J., Kejda, Dohanič, Solus, Pošta, Zábranský, Papež

Střídání: 77. minuta Sedláček za Poštu, 85. minuta Paroubek za Soluse

Připraveni byli: Zdychynec, Pešír F. a Kareš R.

Mužstvo Poříčí opět ukázalo sílu na domácí půdě. Ihned od úvodního hvizdu vlétlo na soupeře a již ve druhé minutě se Poříčským povedlo rozvlnit síť za Malenickým brankářem. Tlak týmu pokračoval a v sedmé minutě po krásné akci se Otavan radoval podruhé. Ve dvanácté minutě stoper hostů zahrál v pokutovém území rukou a byla nařízena penalta. Pokutový kop vytlačil brankář hostí na tyč, ale při další akci už kanonýr Dohanič nezaváhal a do odkryté branky pohodlně skóroval. Celý první poločas hrál tým Otavanu bez respektu a přehrával Malenické po všech směrech. Druhý poločas domácí malinko povolili a hráli spíše ze zajištěné obrany. Jediná Malenická branka padla po závaru v pokutovém území domácích, když se povedlo hostujícímu hráči prostřelit les nohou, které stály mezi ním a brankou. Zápas sledovala necelá stovka diváků, což byla nejnižší návštěvnost na jaře.

Fotogalerie 150 fotek ze zápasu zde.

Výsledek zápasu z neděle 20.4.

Chelčice - Poříčí 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Průcha

Sestava: 1 Kluiber, 8 Podskalský, 4 Pešek, 5 Vojík, 3 Pešír J., 7 Kejda, 6 Dohanič, 9 Papež, 14 Pošta, 10 Zábranský, 11 Sedláček (c)

Střídání: 65. minuta Paroubek za Vojíka, 75. minuta Pešír F. za Poštu, 88. minuta Kareš R. za Kejdu.

Góly: 20. minuta, 47. minuta (p), 76. minuta.

Žluté karty: Pešír J., Dohanič, Sedláček

Toto nedělní utkání se nedá přiřadit k těm šťastnějším. Chelčičtí v tomto zápase podali velice dobrý výkon, zatím co naši borci se moc neukázali. První gól jsme obdrželi po chybě stoperské dvojice. Do druhého poločasu jsme nastoupili s úsilím vstřelit rychlou branku a poprat se o výsledek, ale po zbytečném faulu J. Pešíra v pokutovém území domácí proměnili penaltu a rázem byli na koni.
Po druhém obdrženém gólu jsme neměli co ztratit a vložili jsme zbylé síly do útoku. Obránci domácích ale nakopávali dlouhé míče přes naši obranou řadu a povedlo se jim vsítit třetí branku, čímž definitivně rozhodli zápas.

Byla založena nová rubrika - Archiv zpravodajů ke stažení. Jedná se o archiv zpravodajů o našem klubu, které pravidelně vycházejí v tištěné podobě.

Výsledek zápasu z neděle 13.4.

Poříčí - Volyně 2:0 (1:0)

Góly: 4. minuta Dohanič z penalty, 46. minuta Zábranský

Rozhodčí: Čejka

Sestava: 1 Kluiber - 8 Podskalský - 3 Pešír J. 12 Paroubek 5 Vojík - 7 Kejda 6 Dohanič 2 Solus 9 Papež - 10 Zábranský 11 Sedláček (c)

Střídání: 86. minuta Pešír F. za Dohaniče, 89. minuta Zdychynec za Sedláčka.

Konečně jsme se na jaře dočkali.

První jarní výhra nás poslala zpátky do bojů o horní příčky tabulky.
Hrál se pohledný fotbal a před cca 130 diváky jsme ukázali sílu a připřavenost našeho týmu. I přes apsenci kapitána Libora Peška hrála obraná řada bez chyb.
V útoku jsme měli velkou spoustu šancí skórovat, ale střelecké štěstí se od nás malinko odklonilo. Mladý tým Volyně hrál v první půli velice sympaticky, po druhé obdržené brance ale hráči rezignovali a úplně vypustili konec zápasu.

fotky ze zápasu zde

Výsledek zápasu z neděle 6.4.

Katovice "B" - Poříčí 2:0 ( 1:0 )

Konečný výsledek zápasu neukázal to, co se opravdu dělo na hřišti. Téměř celý zápas jsme měli míč na kopačkách, ale fotbal je hlavně o gólech. Brzy po začátku zápasu jsme dostali laciný, něšťastný gól. Touha po vyrovnání byla velká, nicméně Zábranský ani Kejda brankáře domácích ve slibných šancích nepřekonali. Poté ještě poslal Dohanič z necelých dvaceti metrů pěkný trestňáček, který směřoval do horního růžku branky, ale brankář domácích konečky rukavic vyškrábl míč na rohový kop. Ve druhém poločase jsme na soupeře vlétli, ale pomezní domácích se úspěšně snažil hatit naši útočnou sílu. Za stavu 1:0 Sedláček hlavou vsítil regulérní gól, ale opět byl praporek domácího pomezního nahoře. Poté přišla další sporná situace. V souboji o míč běželi vedle sebe Pešek s katovickým Vincíkem, Pešek odehrál míč na Soluse a Vincík přes Peška padl. Každý kdo tu situaci viděl ví,že to faul nebyl. Po deseti vteřinách rozhodčí přerušil hru, to když už Solus zakopl balon za postraní čáru, aby mohl být Vincík ošetřen. Trenér domácích Vach začal křičet na rozhodčího, že to byl faul, rozhodčí přistoupil k Peškovi, začal hledat v kapse kartu, ale z nepochopitelných důvodů uázal červenou. Myslíme si, že se spletl v barvě karet, protože kdyby to faul byl, nemohl by navázat hru v místě ošetření Vincíka míčem rozhodčího. Katovičtí hráči nám míč sportovně vrátili a tím ukázali i rozhodčímu co vlastně svým verdiktem způsobil a že to opravdu žádný faul nebyl. I v deseti jsme si vytvořili tlak a snažili se alespoň o vyrovnání. To se nám nepodařilo a z ojedinělého útoku jsme inkasovali druhý gól. Měli jsme ještě pár šancí, ale na skóre už se nic nezměnilo. To že i když jsme hráli bez brankáře (dostal za minulý zápas 1 kolo stop) a v druhé půli o deseti, podali jsme velice sympatický výkon.

1 Pešír J - 8 Podskalský - 4 Pešek 12 Paroubek 5 Vojík - 7 Kejda 6 Dohanič 2 Solus 9 Papež - 10 Zábranský 11 Sedláček

Střídání: 87. minuta Pešír F. za Papeže. Připravení byli Kepl a Kareš. R.

Rozhodčí: Richtr

Góly 15. a 75. minuta Vincík

Červená karta: 63. Pešek

Žluté karty: Solus, Dohanič, Zábranský, Papež

Přestupy hráčů a hostování v týmu Otavanu.

Pro nadcházející sezónu se náš tým rozrostl o dva nové hráče. Na přestupu jsme se domluvili s Miroslavem Horákem ze Strakonic, který odehrál mládežnický fotbal ve Strakonicích a po několikaletém fotbalovém půstu hrál dva roky Berounskou soutěž za Broumy.
Dalším posílením týmu je
Pavel Halgaš. Strakonický odchovanec hrál dříve ve Střelských Hošticích a v Sousedovicích. Sousedovický oddíl s námi podepsal hostování na dva roky.
I náš oddíl pustil na hostování dva hráče. O Tomáše Petrána projevilo zájem mužstvo z Kestřan na Písecku a o Václava Janečka si řekl tým Velkého Boru z Klatovska.

Výsledek zápasu z neděle 30.3.

Poříčí - Dražejov 2:2 ( 0:0 )

Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu, ale přesto si diváci přišli na své.
Remíza byla spravedlivá, nicméně výhru měli obě mužstva na dosah. V prvním
poločase bylo mužstvo Dražejova běhavějším týmem, ale v druhém poločase i
přes početní převahu soupeře ovládlo hru Poříčí. I tento zápas ukázal sílu
poříčského mužstva, které se v jarní sezóně popere o horní příčky v tabulce.

1 Kluiber - 8 Podskalský - 3 Pešír J. - 5 Vojík - 4 Pešek (c) - 7 Kejda - 2 Solus - 6 Kepl
- 9 Papež - 10 Zábranský - 11 Sedláček.

Střídání: 71. minuta Pošta za Soluse, 88. minuta Paroubek za Kepla

Červená karta: 48. minuta Kluiber (zápas dochytal Pešír J.)

Góly: Dražejov 48. minuta (p) Liška a 51. minuta Cimrhanzl.

Poříčí 54. Papež a 76. Sedláček (p).

fotky ze zápasu zde

Opraveny časy začátků všech domácích utkání. Všechna domácí utkání v této sezóně budou začínat od 15:00.

O víkendu 22.3. jsme odehráli pouze jedno přípravné utkání namísto plánovaných dvou. Utkání v Žihobcích bylo kvůli nepřízní počasí zrušeno a tak zápas v Blatné byl pro nás generálkou na jarní část sezony. Zápas skončil bezbrankovou remízou. Škoda! Měli jsme docela převahu!

Výsledek přípravného zápasu ze soboty 15.3. - Mnichov - Poříčí 1:6 (1:2).
Konečně jsme "Mnichováky" porazili.
Branky: Zábranský 3x, Sedláček, Podskalský, Solus.<;/span>
(na místo Podskalského byl zde od 16.3. chybně uveden hráč Dohanič.)

9. března jsme odehráli přátelské utkání s Champions. Díky neúčasti klíčových hráčů jsme prohráli 2:3. Na hřiště se podívali všichni hráči našeho týmu, kteří se k přípravnému zápasu dostavili.

Výkonný výbor TJ OTAVAN POŘÍČÍ, se nám rozrostl o nového člena z řad našeho týmu.

Novým členem se stal Štěpán Podskalský st. z Poříčí.

Do Menu byla přidána sekce Statistiky obsahující tabulky střelců, výsledky, statistiky hráčů atd.

Pro pobavení návštěvníků byla přidána kategorie hry.