DolůZaložit nové témaPřispět do tématu
Téma: Žáci Bělčice - Poříčí 3 : 1
#436
Žáci Bělčice - Poříčí 3 : 1 Před 4 rok, 7 měsíce
Tuto sobotu 20.4 žáky Poříčí čekal druhý zápas jarní sezóny.Po minulém vítězství jsme byli přesvědčeni,že toto utkání bude pro nás hračkou.Jenže už před odjezdem jsme zjistili že to byl omyl.Z tohoto zápasu se pro nemoc omluvili hned tři hráči ze základní sestavy.Vojta Harenčák,Zdeněk Novák a Tomáš Leško.Byli jsme tedy nuceni celou sestavu proházet a doufat že to dobře dopadne.Začátek utkání jsme zvládali držet tempo s naším soupeřem.Dokonce jsme měli i více šancí.V 16. minutě jsme se ujali zásluhou Martina Polana vedení.Tento výsledek jsme udrželi celý první poločas.Do druhé půlky jsme nastupovali s jediným cílem,udržet tento výsledek nebo dokonce ještě skórovat.Náš soupeř ale hned od začátku nasadil obrovské tempo a po první minutě hry vyrovnal na 1:1.Tento gól našeho soupeře nabudil a nás srazil na kolena.Pak už hra byla v režii Bělčic.Po dalších dvou minutách se dokonce ujali vedení 2:1.Našim žákům se vůbec nedařilo dostat se na polovinu soupeře.Sice jsme měli pár pěkných akcí ale nedokázali jsme je zakončit.Ve 40.minutě Bělčice po obrovské chybě naší obrany zvýšili na konečných 3:1.Po této brance konečně soupeř povolil tempo,kterému jsme vůbec nestíhali.Byli jsme rádi že se nám povedl udržet alespoň tento výsledek.Doufejme že to bylo první a zároveň poslední utkání s tak velkou absencí hráčů.Příští týden nás čekají Střelské Hoštice s kterými většinou vyhráváme,ale po této zkušenosti nesmíme žádného soupeře podcenit.S pozdravem Petr Roučka trenér Poříčí.

Sestava Poříčí : Ondra Poisl,Jirka Poisl,Pepa Pivnička,Lukáš Petřík,Vítek Houška,Bohouš Kubeš,Barča Kubešová,Martin Polan,Daniel Mikulský,Jirka Salák a Petr Roučka