Diskuze Otavanu
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůZaložit nové témaPřispět do tématu
Téma: je to vpiči
#214
Jeden z vás

je to vpiči Před 7 rok, 11 měsíce  
Nechápu na co si tam hraješ....děláš hovno....na ty ostastní kraviny je vás tam dost,ne?V hospodě ze sebe děláš buhvi co,ale skutek utek.Neberte zasraný Strakonáky,to je pořád kecu,že vám de jen o fotbal a o Poříčí. já sem poříčák a dokud hráli fotbal pouze Poříčáci,tak to bylo uplně jiný,bavilo nás to a fakt sme to prožívali...byli sme sice někde jinde ale stálo to za to si všichni poříčáci zahrat.A tet?Samej strakonák.To už nemá s hrou a s Poříčim nic společního....to už je jen o penězích.zamyslete se .....hlavně ty,Palivec,Zábry.Myslí si to každej poříčák co by si rád pořádně zahrál,ale všichni se to asi bojí říct...nevim,ale schodli sme se....
 
Vloženo z Vloženo z
  Reply Quote
#215
Tomáš Baloun

Re:je to vpiči Před 7 rok, 11 měsíce  
Tak na tohle už vážně musím zareagovat.Musím se přiznat,že tyhle názory už mě opravdu se*ou.Ty kecy o tom,že jsme céčko Strakonic a že tu neni žádnej poříčák jsou vážně ubohý.Ti kluci z Poříčí,kteří nehrajou,na to prostě výkonostně nemají!!!Ve fotbale to chodí prostě tak,že hraje vždycky ten kvalitnější a pokud nejsou dost kvalitní místní,tak hold musí přijít posily od jinud,to je prostě přirozená věc,která ale některým lidem bohužel uniká.Napiš mi,ve kterém týmu z okolí jsou jen kluci z té vesnice,nebo města.Každý poříčák,který nehraje máý možnost dojít za Palivcem,nebo Jirkou a říct jim,že pokud nebude hrát,tak že by rád odešel na hostování a jsem si jist,že když to udělá nějak slušně,tak že mu bránit nebudou.Na závěr bych chtěl ještě napsat,že podle mě tyhle názory písou lidé,kteří jsou uraženi tim,že se tady nedokázali prosadit a abych byl konkrétní a upřímný,tak tim myslim hlavně Smejkyho.jo a jestli budeš chtít po přečtení mé reakce chtít reagovat,tak nebuď prosím srab,který se schovává za anonymitu a podepiš se svým jménem.
Tomáš Baloun
 
Vloženo z Vloženo z
  Reply Quote
#216
Jirka Zábranský

Re:je to vpiči Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj, pokud jsi jeden z nás, tak si přijď s námi o tom popovídat. Dnes máme hráčskou i výborovou schůzi a každý názor a námět můžeme zvážit. Pokud jsi opravdu jeden z nás tak nevím, proč se bojíš vystoupit veřejně. Postav se jako chlap a veřejně řekni co i myslíš a co jsi schopen v tom učinit, aby to bylo dobře pro Poříčí potažmo pro poříčský fotbal. Pokud máš zájem pomoci nám s fotbalem a né jenom plkat na netu, zavolej mi. Pokud můj telefon nemáš tak ti jej píši. 603 509863.
 
Vloženo z Vloženo z
  Reply Quote
#226
Petr Šimek

Re:je to vpiči Před 7 rok, 10 měsíce  
Tomas ma pravdu,mel by jsi se alespon podepsat,kdyz nam svuj nazor nereknes osobne,v tom pripade asi nejsi jeden z nass.,A v piči si ty!!!
 
Vloženo z Vloženo z
  Reply Quote
#228
smejkal martin

Re:je to vpiči Před 7 rok, 10 měsíce  
chci reagovat, clanek sem nepsal.. a na tyto stranky moc nechodim.. vse sem si rekl s jirkou.. a vic nechci byt s poricskym fotbalem spojovan v tom zlem.. jinak bych asi nechodil kouknout na fotbal a nekupoval famfary.. tak si to prelozte jak chcete..
 
Vloženo z Vloženo z
  Reply Quote
NahoruZaložit nové témaPřispět do tématu
Přihlásit se k odběru novinek (RSS kanál) Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra