Diskuze Otavanu
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůZaložit nové témaPřispět do tématu
Téma: Pro všechny
#175
Pro všechny Před 8 rok, 1 měsíc  
Předem bych rád poděkoval Vám, co máte rádi poříčský fotbal a co jej podporujete. A také Vám, co píšete do různých diskuzí o Poříčí, jaké je hrozné, co dělají atd. Protože hlavně díky Vám, se o nás mluví. Každý z nás by se měl zamyslet nad tím, proč to dělá a co vlastně dělá. Já nejsem z těch, kteří by v diskuzích obhajovali jen své názory a svoji pravdu. Ale občas je dobré, říci nahlas svůj názor a klidně nechat ostatní, aby se nad tím zamysleli a také hlavně sami nad sebou.
Stále jsou na paškále otázky, kdo do Poříčí přišel a za kolik. Ale podívejme se na to společně a řekněme si nahlas vše důležité. Přichází do poříčského klubu peníze? ANO. Jsou od sponzorů? ANO. Je těžké sehnat od sponzorů peníze? ANO. Chtějí sponzoři být spojovány s Poříčím? ANO. Ctějí sponzoři, aby Poříčí vyhrávalo a aby a o něm mluvilo? ANO.
Všichni, co ve fotbalových klubech působí na manažerských postech, mi musí dát za pravdu, jak je těžké sehnat do fotbalu peníze. A jak je těžké, si takového sponzora či partnera udržet. Těžko můžeme chtít po někom podporu, když nebudeme mít žádné výsledky. Chceme-li se prezentovat dobrým výsledkem, musíme si připravit kvalitní tým. Naší snahou je, aby Poříčí nebylo jen mužstvo, které je kompaktní 90 minut na hřišti, ale aby všichni, co mají něco společného s poříčským fotbalem --- našli v tomto radost, uspokojení a zalíbení. Pokud se mi někdo obával položit otázku přímo --- PŘOČ ? --- odpovídám všem. Mám rád fotbal a Poříčí.
 
Vloženo z Vloženo z
  Reply Quote
NahoruZaložit nové témaPřispět do tématu
Přihlásit se k odběru novinek (RSS kanál) Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra